Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cam Kenarı Masa 1

4 posters
YazarMesaj
Alexander David Curtis
Florean Fortescue'nun Dondurma Dükkanı Sahibi
Florean Fortescue'nun Dondurma Dükkanı Sahibi
Alexander David Curtis

Rp Düzeyi : Düzenli, düzgün!
Tarafı : KaranlıK Ö.Y.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Aynadaki Ben
Rp Yaşı : 21
Patronus : Çift Başlı Aslan
Rp Sevgilisi : Kapışın Kızlar... xD
Ruh Hali : Cam Kenarı Masa 1 Delibo10

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 00:44

* Bu Masa Cam Kenarında Bulunan İlk Masadır.

Bu masada kalabalık öğrenci grupları oturur. Cam'dan görünen manzara ormanlık gibi görünen bir yeşil araziye bakmaktadır. Bu manzara insanın içine coşku verir. Bu manzara dükkanı sadece bu masasından görülür. Bu masada genelde boş kalmaz. Sürekli dolu olur.

Catherine L. Dollanganger
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf

Tarafı : Aydınlık (bir sonsuzluk işareti yok mu ya, siz en iyisi bu 8 sayısını yatırın)
Asa : Merak Tohumu
Rp Yaşı : 15
Ruh Hali : Cam Kenarı Masa 1 Sakin10

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 17:15

Catherine kardeşi Juniper'la beraber içeri girdi.Dışarısının sıcak olmasına rağmen içerisi bir hayli soğuktu.Fakat Catherine servisin sıcak olacağından emindi.İçeride çok hoş bir atmosfer vardı.Bu yaz sıcağından kurtulmayı o kadar çok istiyordu ki.Hemen cam kenarında, güzel manzara gören bir masaya oturdu.Bu masa cam kenarının yanında, ayrıca girişede yakındı.Çok da güzel manzarası vardı.Sanki Diagon yolunun hemen yanında bir orman vardı.Catherine çok meraklıydı.Bu masada bir çok sandalye vardı.İçerisi olması gerekene göre çok tenhaydı. Onların ardından 2 kişi geldi.anladığı kadarıyla biri Ravenclaw'dı. Konuşmasından bile belli oluyordu.Diğeriyse Hufflepuff'tı anlaşılan.Kardeşinin de oturmasını bekledi.Sonra seslendi:

-Afferdersiniz.Menüyü alabilir miyim?

Catherine, Çatlak Kazan'da olan olaylar için çok bozulmuştu. Bir süre kalabileceğini düşünmüştü.Burada biraz dondurma yedikten sonra bilet alıcaklardı.Ahh, yanlarında bir de Cassandra olsa ne güzel olurdu.

Aniden içeri bir baykuş girdi.Catherine'ne doğru geliyordu.Catherine aniden heyecanlandı.Okul korosu için başvuru yapmıştı.Acaba onun için mi geliyordu? Evet, Catherine doğru tahmin etmişti.Baykuş geldi.Catherine açtı ve okumaya başladı.

''Tebrikler;
Okul korosu görevli öğrencisisiniz.
İmza

Okul Müdürü & Okul Müdür Yardımcısı''

-Bak Juniper, okul korosuna girdim.Bu harika!

Catherine baykuşu sevdi ve onu bu güzel haberi getirdiği için ödüllendirdi.Ödül baykuşu Carrible için aldığı baykuş mamasıydı.Bir avuç aldı ve baykuşa verdi.Baykuş elindeki yemi yedi ve uçtu...Uzaklara...Çok uzaklara...

En son Catherine Miley McCarry tarafından Perş. 18 Haz. 2009, 14:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Juniper McCarry
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Juniper McCarry

Tarafı : Aydınlık
Asa : Dinginsiz Cesaret
Rp Yaşı : 13
Ruh Hali : Cam Kenarı Masa 1 Cesur10

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 17:27

Jun içeri girdi.Dışarısı çok sıcaktı.Hemen bir dondurma yemek istiyordu.Ablası cam kenarında oturunca o da onun peşinden gitti.Dışarıya baktı.Öyle güzel bir manzarası vardı ki!Ablasının menüyü istediğini duyunca o da:

-2 tane lütfen, dedi.
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf

Tarafı : Aydınlık (bir sonsuzluk işareti yok mu ya, siz en iyisi bu 8 sayısını yatırın)

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 20:44

-Bu benim özel bir yeteneğim gibi, diye cevap verdi Catherine.

O anda aniden baykuşu Carrible'ı hatırladı.Gelen baykuşa Carrible'ın mamasını vemişti.Bunu hiç düşünmememişti ama ellerinde bavullarla, bir baykuş ve kafesiyle, ayrıca bir hamster ve kafesiyle çok komik görünüyor olmalıydılar.Fakat sadece bir masa doluydu ve onların da bu duruma dikkat etmediğinden bunu önemsemiyordu.
Catherine hemen kuzeni Cassandra'ya bir mektup yazdı.Mektupta şöyle yazıyordu;

''Sevgili kuzenim Cassandra Chloe,
Ben Catherine.Juniper ile beraberiz.Seni bekliyoruz.Florean Fortescue'nun Dondurma Dükkanı'nda.Umarım Gryffindor'a seçilirsin.Ahh, bu harika olur!Aynı yatakhaneyi paylaşırız o zaman.Buraya gel!Birlikte dondurma yiyelim.Sonra da senin asanı alırız.Benim asamın adı Merak Tohumu.Jun'unki ise Dinginsiz Cesaret. Olabildiğin kadar çabuk gel. Hoşçakal.Yakında görüşürüz.
Sevgilerimizle, Cathy & Jun

Catherine hemen baykuşunu kafesinden çıkardı.Zavallı kuş uzun süredir uçmamıştı.Sevinçle ötüyordu.Catherine onu okşadı ve ayağına mektubu bağladı.

-Biliyorum çok uzağa gideceksin ama, çabuk ol, olur mu?Sana vereceğim ikinci bir iş var.

En son Catherine Miley McCarry tarafından Perş. 04 Haz. 2009, 17:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cassandra Chloe McCarry
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Cassandra Chloe McCarry

Tarafı : Daima Aydınlık!
Her zaman Aydınlık!
Sonsuza kadar Aydınlık!
Dünya dursa bile Aydınlık!
Asa : Zamanın Hükmü

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimeCuma 15 Mayıs 2009, 14:10

Chloe hemen yola çıkıp Florean Fortescue'nun Dondurma Dükkanı'na gitti.Cathy'yi cam kenarına oturdunu görünce çok sevinmişti.Dikattini çekmemek için telefonunu çaldırmıştı.
-Dıt dıt dıt dıt aradığınız numara şu an görüşülemiyor daha sonra tekrar deneyiniz.
Chloe bu konuşmadan hiç hoşlanmıyordu.Sonunda duramayıp yanlarına gitti.Tam yanına geldiğinde Jun yanında olduğunu gördü ve içinden dedi ki;
-Jun burda oldugu için açamamış ve geçen haftayı düşünmüştü( Jun odasına gelip bütün kitaplıgı yere düşürmüştü.)
Sonra yanlarına grlip oturdu ve garsonu çagırdı.
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimePerş. 21 Mayıs 2009, 12:13

Cathy Cass'i görünce çok sevindi.Bir az önceki konuşmalarını hatırladı.Ne kadar hızlı gelmişti.Bir an Cass'in cisimlendiğinden şüphelendi.Fakat bu düşünceyi kafasından attı.Nasıl olsa böyle bir şey olamazdı.Hemen Cass'e merhaba dedi.Carrible hala gelmemişti.O anda garson geldi.

-Ne arzu ederdiniz?

-Ben herkese şekerli dondurma ısmarlıyorum.

Uzun zamandır dondurma yememişti.Nasıl olsa aynı ailedenlerdi.Birbirlerine ısmarlasalar da olurdu.Yarın okul açılıyordu.Buradan direk istasyona gideceklerdi.

En son Catherine Miley McCarry tarafından Paz 07 Haz. 2009, 20:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cassandra Chloe McCarry
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Cassandra Chloe McCarry

Tarafı : Daima Aydınlık!
Her zaman Aydınlık!
Sonsuza kadar Aydınlık!
Dünya dursa bile Aydınlık!
Asa : Zamanın Hükmü

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimePtsi 01 Haz. 2009, 18:51

Cass Caty ye söylemek için heycanlanıyordu.İçinde duramayıp;
-Caty benim asanı aldık dedi
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimePtsi 08 Haz. 2009, 13:37

Rp out: Cassandra çok kısa yazıyorsun.Bunu biraz değil daha çok uzat.

Rp in:

-Caty benim asanı aldık.

-Ben birlikte alırız diye düşünmüştüm.Fakat güzel bir asan olduğuna eminim.Sonra bakarız, dondurmaları yiyip hemen istasyona gitmemiş gerekiyor.

Dondurmalar gelmişti.Şekerli dondurmalar çok güzeldi.Buraya tekrar gelmeliydiler.

-Buraya tekrar gelmeliyiz.Bu şekerli dondurmalar çok güzel.Biraz acele edelim.Diagon yolunun sonunda bizi bekliyorlar.Bizi istasyona Cisimlendirecekler.
Juniper McCarry
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Juniper McCarry

Tarafı : Aydınlık
Asa : Dinginsiz Cesaret

Cam Kenarı Masa 1 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarı Masa 1   Cam Kenarı Masa 1 Icon_minitimePtsi 08 Haz. 2009, 13:57

Onlar konuşurken Juniper dondurmasını bitirmişti bile.

-Catherine sahidende cisimlenecek miyiz?Bu harika bir şey.Çünkü ben hiç cisimlenmedim.Cisimlenmek nasıl oluyor ki? Çok merak ediyorum.Fakat siz de cisimlenmediniz değil mi?O zaman ''Cisimlenmek nasıl oluyor ki? '' soruma cevap veremezsiniz, değil mi?

Juniper o kadar çok konuşmuştu ki, Catherine ve Cassandra artık ona aldırmıyor, dondurmalarını yiyorlardı.Tabi Juniper bunu farketmemişti.

-Hadi gidelim, dedi ve dükkandan çıktılar.

Cam Kenarı Masa 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cam Kenarı Masa 2
» ~ Mor Masa ~
» ~ Mavi Masa ~
» ~ Siyah Masa ~
» ~ Lacivert Masa ~