Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖLümsüz Duygu

YazarMesaj
Thanatos D. Dragomir
Slytherin 2. Sınıf
Slytherin 2. Sınıf
Thanatos D. Dragomir

Rp Düzeyi : İlgi Çekici
Tarafı : Tarafsız xD
Kan Durumu : Safkan Tabikide
Rp Yaşı : 14
Rp Sevgilisi : Yok Bea Hacı xD
Ruh Hali : ÖLümsüz Duygu Sarhos10

ÖLümsüz Duygu Empty
MesajKonu: ÖLümsüz Duygu   ÖLümsüz Duygu Icon_minitimePtsi 05 Nis. 2010, 20:12

Isığın,Gözlerimi Kamaştırması,Çok Sıkıcı Birşeydi.Yataktan Kalktığımda İçimden Küfür Etmeye Başlamıştım.Bugün Yetişebileceğim Ders Varmı Acaba Diye Düşünmeye Başladım.Belkide Vardı Ama Benim İçin Yoktu,Boş Boş Dolaşmak Çok Çekici Geliyordu Bana Aslında,Geceden Kalma Halimle Slytherin Ortak Salonuna Doğru,İçimden Küfrederek Yürümeye Başladım.Sinir Harbinden Başka Yapabildiğim Başka Birşey Yoktu.İnsanlar Ortak Salonun Kapısından Hızlıca Koşuşturmaya Başlamıştı,Üzerimdeki Siyah Üzerinde Damga İle Yapılmış "*uck Off" Yazılı T-shirt İle Çok Seksi Göründüğünün Farkındaydı Çünkü;T-shirt Yıllardır Çalışıp Yaptığı Kasları Resmen Sarıyordu.Bu Haliyle Dışarı Çıkması Söz Konusu Bile Değildi,Erkekler Yatakhanesine Doğru Ayaklarını Sürüyerek Gitmeye Başladı,Ayakları Ona Engel Olmak İstiyordu.Yatakhanenin Kapısını Gıcırtı İle Açtı,Üstüne Giysilerini Geçirdi,Yavaşça Ortak Salona Doğru Yürüdü.Ortak Salonun Koridorlara Açılan Kapısını Ses Çıkartarak Açtı.Koridorlar Boş Ve Sessizdi,İnsalar Dersliklere Muhtemelen Girmişlerdi.Böyle Boş Boş Dolaşmak Sıkıcıydı Ve İnsanı Delirtmek İçin Yapılmış Merdivenler İyice Sinirlenmişti Gözleri Ateş Fışkıyordu.Hızlı Hızlı Koridorlarda Koşmaya Başlamıştı,Dikkatsizdi Koştururken Yanından Geçtiği Kişileri Umursamıyordu.Düşmüş Mü Kalmış Mı Diye Arkasına Dönüp Bakmıyordu Bile.Tanımsızca Okuldan Çıktı Ve Spinner's Edge'ye Gitmek İçin Asamı Kaldırıp Işınlandım.Birkaç Saniye Sonra Ordaydım Ve Biraz İlerde Kentish Town Cafe'i Gördüm Yavaşça Oraya Doğru Yürüdüm.Kapıyı Açarak İçeri Girdim Bir Masaya Oturarak Bir Kahve İstedim.Kahvenin Gelmesini Bekliyordum...

Rp Out:Herkes Gelebilir

ÖLümsüz Duygu
1 sayfadaki 1 sayfası