Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıkı Bir Dost

2 posters
YazarMesaj
Tika Waylan
Muggle *lütfen bir rütbeye başvuru yapınız*

Rp Düzeyi : Dermeçatma
Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
Asa : -
Rp Yaşı : -
Rp Sevgilisi : -
Ruh Hali : Sıkı Bir Dost Relax10

Sıkı Bir Dost Empty
MesajKonu: Sıkı Bir Dost   Sıkı Bir Dost Icon_minitimeSalı 18 Mayıs 2010, 17:14

Gözlerimi açtığımda güneş tepemde pırıl pırıl parlıyordu.Henüz kalkmamış yatakta kendimce nazlanıyordum. Ama bugün alışveriş günüydü vebuzdolabında yiyecek buzdan başka bir şey yoktu. Yavaşça yorganımı üzerimdenattım ve isteksizce doğruldum. Havanın sıcak olmasına rağmen bir ürperti geldiüzerime. Doğruca karyolamın başında asılı duran sabahlığımı giydim ve o ipeksiokşayış beni kendime getirmeye yetti. Banyoda yüzümü bol suyla yıkayıp kahvaltıyapmak üzere banyodan mutfağa yöneldim. ‘’ Şap, şap, şap‘’. Terliğin topuklarımavurduğunda çıkan sesi hayranca dinledim ve her seferinde de bu sesi çıkarmayaözen gösterirdim. Mutfağa indiğimde buzdolabında 2 yumurta ve yarım şişeportakal suyu olduğunu gördüm. Her sabahki gibi az pişmiş yumurtamla bir bardakportakal suyumu içtim ve hazırlanmak üzere yatak odama çıktım. Tahta gardolabınkapısını yana savurup içine girmişçesine kıyafetleri izlemeye koyuldum.Yanımdan tunikler, ipek bluzlar, kot pantolonlar ve mini etekler uçuşuyorduadeta. Önüme gelen şeker pembesi bluz ile kar beyazı pantolonumu seçip kendimegeldim. Pijamalarımı özenle katlayıp yatağımın başucuna koydum ve seçtiğimeşyaları giydim. Buna ek olarak belime bluzumla uyum içinde gözüken pembe birkemer ve takılarımı taktım. Topuklu ayakkabılarımı giydiğimde artık tamamenhazırdım.

Evden ayrıldığımda henüz öğlen yeni olacaktı. Buda demek oluyorki oturup çay içeceğim bolca zamanım var. Markete uğradım ve alışverişimiyaptım. Ellerim alabildiğince doluydu ve bir camekânda fıstık yeşili pardösüyügörene kadar bundan oldukça şikâyetçiydim. Daha da yaklaştım ve pardösüyüyakından izlemeye koyuldum. Boncuk işlemeleri, desenler ve kıvrımları. A tabi birde etiketi vardı. Ne? Bir pardösü bu kadar pahalı olabilir mi? Dükkânıalmıyoruz ya! O sinirle hızlı adımlarla oradan uzaklaştım ve Potsdamer Meydanı’nanasıl geldiğimi anlayana kadar hızlıca yürüdüm. Meydan alışılmışın aksine kalabalık değildi, hatta boş denilebilirdi. Fakat tüm bankları genç grupları doldurmuştu ve oturacak yer yoktu. Ama ileride bir bayan vardı ve yanı boş gibiydi. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra yanına geldim ve ‘’
Yanınız boşsa oturabilir miyim?‘’ dedim ancak bunu dediğimin saniyesinde pişman oldum. Kadın bugüne kadar gördüğüm hiçbir insana benzemiyordu. Biraz irkilsem de laf ağızdan çıkmıştı. Bu lafı dedikten sonra ‘’Afedersiniz yanlışlıkla oldu‘’ gibi saçma bir söz söylenmezdi. Bunları düşünürken bir yandan da kadının cevabını bekliyordum.
Tiffany Maquire
Okul Müdiresi & Admin
 Okul Müdiresi & Admin
Tiffany Maquire

Rp Düzeyi : Harikulade
Tarafı : Aydınlık
Asa : Güç Tohumu
Rp Yaşı : 26
Patronus : Deniz Kızı
Rp Sevgilisi : Bu gün!
Hayır.
Sadece dün,
Belki de yarın.
Özel Yetenek : Animagus * Baykuş - Zihinfendar
Ruh Hali : Sıkı Bir Dost Keyifl10

Sıkı Bir Dost Empty
MesajKonu: Geri: Sıkı Bir Dost   Sıkı Bir Dost Icon_minitimeSalı 18 Mayıs 2010, 17:15

Rütbe almayan kişiler rp yapamazlar. Lütfen seçimler bölümünden rütbe başvurusu yapınız.

Başlık Kilit

Sıkı Bir Dost
1 sayfadaki 1 sayfası