Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yepyeni biri

2 posters
YazarMesaj
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Rp Düzeyi : Müthiş
Tarafı : Karanlık
Asa : Gizli Gaye
Rp Yaşı : 16
Rp Sevgilisi : JMR ~
Ruh Hali : Yepyeni biri Zehirl10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Slytherin Quidditch Takımı Tutucusu

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 18:46

Bugün gerçekten yepyeni duygularla kalkmış buralara gelmiştim. İlk kez bir tatilde bu kadar çok gezdiğimi hatırlıyordum. İlk önce Yunanistan sonra İtalya ve ardından Berlin. Burdan sonra da herhalde kalkar İngiltere'ye dönerdim. Evdekilerle hasretimi giderdikten sonra İtalya'ya L'i ziyarete gitmiştim. Oradayken önemli kararlar almıştım, sadece kendime saklayacağım gerçekten önemli olduğunu düşündüğüm bir iki ufak şey... Aslında Marx'ı görmek için geldiğim bu yerde değişik nedenlerden dolayı Marx'a haber bile vermeyerek benim bile ummadığım başka bir yüzle görüşecektim. Ne kadarda çabuk değişiyordu her şey. Rüzgar ne kadar da çabuk yön değiştiriyordu. Kendime bile inanamaz olmuştum artık. Sanırım ben de değişiyordum. Daha bir sabırlı, olgun ve kararlıydım artık. Ama ailem de dahil olmak üzere herkese kapatmıştım kendimi ve kapatıyordum da gitgide.

Az önce konuşup yer sorduğum bir Muggle bana burayı tarif etmişti. Bazen işe yarıyorlardı sanırım, gelmek istediğim yer gerçektende burası olmalıydı. Aynı Joselin'in söylediği gibi fazlasıyla işlek kocaman bir yerdeydim. Az daha yürüyünce kesinlikle doğru yerde olduğumu anlamıştım. Çünkü önümde koskocaman taştan bir tabela vardı, Tiergarten. Tedirgin halimi bir kenara bırakmaya çalışarak biraz daha rahat yürümek için ellerimi ceplerimden çıkardım. Almanyada olduğum ne kadarda belli oluyordu, etraftaki beyaz tenli ve genelde sarışın olan insanlar yüzünden. Kendimi pekte yabancı gibi hissetmemiştim aslında. Bir süre daha yürüdükten sonra ne yapacağımı bilemez bir şekilde dağınıkça kurulmuş küçük standlardan uzak bir bank bulmuştum kendime. Joselin'in beni burada bulabileceği umuduyla oturmuştum banka. Gelen geçen insanları izlemekteydim. Bir süre sonra sıkılarak cebimden çıkardğım bir kağıt parçasıyla umutsuzca uğraşmaya başladım.
Belki biraz daha beklersem mugglellar gibi ıslık falan çalmaya başlayabilirdim.
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Rp Düzeyi : Muazzam
Tarafı : Çıkarlarına Göre Değişir
Kan Durumu : Safkan!
Asa : Menfaatin Kıdemi (Savunma büyülerinde çok etkili)
Rp Sevgilisi : ADR* ♥️
Ruh Hali : Yepyeni biri Manyak10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Slytherin Quidditch Takımı Kovalayıcısı

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 20:47

Dinlenmek için uzandığım yatağımdan hafifçe doğruldum. Biraz daha yatmaya devam edersem geç kalacaktım. Yatağımın karşısında duran -sıradan bir gardıroba göre oldukça büyük olan- dolabıma yöneldim. Her zamanki gibi bugün de şık olmalıydım. Kıyafetlerime biraz göz gezdirdikten sonra içlerinden sarı askılı bodymi ve mini kot eteğimi seçmiştim. En sevdiğim ikili, oldukça da rahat. Saçlarıma da çekidüzen verdikten sonra aşağıya indim. Evde kimse yoktu. Bu iyiydi. Özellikle Johann’ın evde olmaması… Şimdi dışarı çıkarken görse bir ton laf ederdi. Nereye gidiyorsun? Niye gidiyorsun? Kimle gidiyorsun? Tanrım dayanılacak gibi değildi.

Masanın üzerinde duran çantamı da aldım ve dışarıya çıktım. Aris’e buluşmamız için Tiergarten Parkı'nı önermiştim. Aris’le buluşmak düşüncesi hala garip geliyordu. Nedensiz bir telaş vardı içimde. Ne yapacağım? Nasıl davranacağım? Bunları düşünüp duruyordum. Beni rahatsız eden bu düşüncelerden kurtulmak istercesine kafamı iki yana salladım. Neyse ki park eve çok yakındı yaklaşık on dakikalık bir yürüyüşün ardından Tiergarten’a varmıştım. Burası muggle kaynıyordu. Tabii bu yaz sıcağında kim eve tıkılıp kalırdı ki…

Gözlerim O’nu ararken parkın içine doğru girdim. Bir an burada buluşma düşüncesinin kötü bir fikir olduğunu anladım. Burası oldukça geniş bir yerdi. Aris’i nerede aramam gerektiğini bilmiyordum. Belki de daha gelmemişti. Etrafa biraz daha göz attıktan ve O’nu bulamadıktan sonra bir yere oturmaya karar verdim. Kalabalığın daha az olduğu yere yöneldim. Gözüme boş bir bank kestirmiş oraya doğru yönelirken gözüme ilişti. Dalgın dalgın etrafı seyrediyordu. Daha fazla bekletmemek adına adımlarımı sıklaştırdım. Ona epeyce yaklaştığım sırada beni fark etti. Karşısında durdum
‘’Selam. Umarım seni çok bekletmedim’’. Dedim ve gülümsedim…
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 21:05

Gömleğimin kollarını kıvırmaya başlamıştım. Güneşin alnında kot ve uzun kollu gömlekle terlerken, Joselin uzaktan hızlıca bana doğru yürüyordu. O havanın ne kadar sıcak olduğunu gerçekten fark etmiş gibi görünüyordu. Sarı bir body ve mini kot bir etek giyinmişti. Oldukça hoş görünüyordu bu muggle kıyafetleri içerisinde. Marx onu görmemiş olacaktı herhalde. Hem o böyle dışarı çıkamazdı büyük bir ihtimalle hem de ben daha fazla beklerdim burada herhalde. Ben onu süzerken karşımda durup konuşmaya başlamıştı bile.

‘’Selam. Umarım seni çok bekletmedim’’.

Çok beklemek, bu alıştığım bir şeydi sanırım. Beklemek belki de artık zevkli gelmeye bile başlamıştı. Hafifçe yana kayarak bankta ona da yer açtım ve gülümseyerek " Yok, hayır fazla beklemedim, otursana. " dedim. Nasıl konuşacağımı ne konuşacağımı bile tam bilemiyordum. İlk kez onunla tek başımıza bir şeyler yapıyorduk biz çünkü. Aklıma birden bir soru işareti takıldı. Marx onun buraya geldiğini bilmiyordu sanırım, belki de söylemişti. Benim tek umudum bunu söylememiş olmasıydı. Söylemişse eğer bunun altında bir çok şey arayacaktı Marx. Burada ne arıyordum ? Buraya geldiysem neden sadece Joselin ile görüşmüşte ona haber vermemiştim ? Hatta daha bir çok şey, zihnimin bile almadığı daha bir çok çeşit soru...

" Marx, burada olduğunu bilmiyor mu ? "
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 21:28

" Yok, hayır fazla beklemedim, otursana. " Yanına otururken ne diyeceğimi düşünüyordum. Bu durumu oldukça garipsemiştim. İlk kez bir buluşmamız da Johann yanımızda değildi. Baş başa O ve ben. Aslın da bu durum memnundum. Tek başımıza kalmamıştık belki ama arkadaş ortamında konuşurken de oldukça hoş sohbetti. Onunla muhabbet etmeyi severdim. Belki de ne yapacağımı düşünmek yerine muhabbete odaklansam daha rahat ederdim. Oturduğum yere iyice yerleştim. Aris o sırada konuşmaya başlamıştı bile.

" Marx, burada olduğunu bilmiyor mu ? "

Marx? Marx ne alakaydı şimdi. Tabi ki de bilmiyordu. Ona bunu söylemem büyük bir hata olurdu. Zaten Aris ile tek başıma buluşuyor olmam başlı başına garipti. Bunu Marx’a nasıl açıklayacaktım ki? Zaten ağabeylik taslaması sinir bir şeydi. Bir an peşime takılıp geldiğini düşündüm de tanrım ne utanç verici.

''Hayır. Haberi yok. Bilmesine de gerek yok.'' Her attığım adımın hesabını verecek değildim değil mi? ''Her görüştüğüm insanın hesabını verecek olursam işim var.'' Bunu gülerek söylemiştim
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 21:57

" Hayır. Haberi yok. Bilmesine de gerek yok."Gerçekten gerek yoktu. Birlikte masum bir kaç saat geçirsek hiç bir sorun olmazdı bence. Zaten ben asla Johann'ın ve Joselin'in rahatsız olacağı hareketler yapmazdım. Belki de Joselin'de bana güvendiği için buraya tereddüt etmeden gelmeyi kabul etmişti. Normalde arkadaş ortamında konuşurken dikkat çeken bir kızdı. Zekası ve düşünceleriyle ilgiyi üstüne çekiyordu ve bunu uğraşarakta yapmıyordu. " Her görüştüğüm insanın hesabını verecek olursam işim var." Ufak bir kahkaha atarak ona baktım sadece bir kaç saniye boyunca. Siyah saçları parlıyordu sanki o parlaklık ve siyahlık gözlerine yansıyor gibiydi. Ne renk olduğunu anlayamadığım karanlık gözlerine odaklanmıştım. Marx'a hesap vermemek ha ? Şaka gibiydi. Tabii ki hesap verecekti ya da daha doğrusu zorla da olsa veriyordu.

" Doğru diyorsun. Hiç hesap vermiyormuşsun gibi. Neyse, neler yapıyorsun ? " Hala gülüyordum. Gözlerimi kamaştıran güneşe doğru bakarken keşke gölgelik bir yer bulsaydım, diyordum içimden. Gerçekten hiç düşünmemiştim buraya otururken bunu. İnce düşünen biri olmadığım buradan belli oluyordu. Peki ben böylesine odunken, karşımdaki bu kıza nasıl olacakta kibar davranacaktım, buraya neden geldiğimi sorarsa nasıl açıklayacaktım ? Planlı, projeli bir büyücüydüm ben eskiden. Şimdi nasıl oluyorda böyle sorumsuzlaşmıştım. Belki de bu sadece Joselin'e karşı olan bir şeydi, yani garip duygular içinde olduğum için plansızdım. İçim daralıyordu konuşmayıp düşündükçe. Neden böyle olduğumu, bana neler olduğunu kestiremiyordum ki zaten. Sürüklenip gidiyordum bu ara hayatımın akışına...
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 22:33

Tamam, itiraf etmeliyim çoğu zaman yaptığım şeylerden haberdar oluyordu. Ama buna hesap vermek demeyelim. Zaten ben söylemesem de bir şekilde attığım her adımdan haberi vardı. Büyük ihtimalle Aris ile buluştuğumdan da haberdar olacaktı. Peki, ona ne diyecektim? Bir arkadaşımla buluşuyorum bu gayet normal gibi gözükebilir. Buluştuğum kişi Aris olunca ki daha önce hiç yalnız kalmadığımızı da hesap edersek durum pek de normal değildi. Büyük ihtimalle neden buluştuğumuzu soracaktı. Sahi neden buradaydık?

" Doğru diyorsun. Hiç hesap vermiyormuşsun gibi. Bunu söylerken hala gülüyordu. Hiç hesap vermiyormuş gibi mi? Vermiyorum tabii. ‘’Hey, gülme! Gerçekten hesap vermiyorum.’’ Dedim ve hafifçe karnına vurdum.

Neyse, neler yapıyorsun ? " Aslında yazım oldukça sıkıcı başlamıştım. Burada hiç arkadaşım yoktu. Olamazdı da. Bu Muggle şehrinde aptal Muggle kızlarla takılacak değildim. Camelia’nın yokluğunu epey hissediyordum. Onunla yaptığımız yatakhane sohbetlerini özlemeye başlamıştım. Aslında şu an O’nun yanın da olabilirdim. Lanet olsun ki ebeveynlerim bunu pek hoş karşılamıyordu. Başka bir yere yatılı gitmemizi istemiyorlardı.

Kafamdaki düşünceleri dağıtıp Aris’e yöneldim. ‘’ Şu sıralar evde vakit öldürüyorum. Neyse ki Johann var. Ona sataşıyorum. Eğlenceli oluyor.’’ Gülümsedim. Arkamda kalan güneş bütün şiddetiyle O’nun yüzüne vuruyordu. Kafamı güneş ışığını engelleyecek şekilde hafifçe öne eydim.

Sen neler yapıyorsun? Nasıl geçiyor tatil?
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 22:50

Söylediklerimi doğrulamadığını anlamıştım. Tamam, belki haber vermiyordu ama Marx'ın attığı adımdan bile haberi olurdu. Bunu en iyi bilenlerden biriydim. İki yıl boyunca yanında olan insanlardandım çünkü. Aramızdan su sızmazdı, tabii son olan soğukluğu göz ardı edersek. ‘’ Şu sıralar evde vakit öldürüyorum. Neyse ki Johann var. Ona sataşıyorum. Eğlenceli oluyor.’’

Marx ile aynı yatakhanede kalmak zaten oldukça eğlenceli olabiliyordu. Aynı evde kalmak kim bilir ne kadar eğlenceli olurdu. Aklıma Marx'la yatakhanede yaptığımız çocukluklar geliyordu. İlk yılımızda oldukça eğlenmiştik. Her ne kadar biraz çekingen olsakta güzel vakitler geçirebilmiştik birlikte. Onun esprileri ve benim zorbalıklarım. Bazende hafif hafif atışmalarımız. Ben erken kalkınca onu uyandırır, o erken kalkınca beni uyandırırdı. Düşünceler gülümsememi sağlamıştı. Bu sırada tam anlamıyla yüzüme vuran güneşi fark etmiş olan Joselin, güneşi engellemek için başını hafifçe öne eğmişti. Gerçekten gölge oluşturmayı başarmıştı. Gözlerim rahatlamış gerçektende. Ben gözlerimi açıp kapayıp kendilerine gelmesi için uğraşırken onun yine hoş sesi kulaklarımdaydı.

" Sen neler yapıyorsun? Nasıl geçiyor tatil ? " Neler yapmamıştım ki ? Gezmediğim şehir, gitmediğim yer, yemediğim halt kalmamıştı. En çok gezdiğim tatilimdi bu yaz. İlk kez oldukça dolu geçirmiştim bir tatilimi aslına bakılırsa fakat, bana boşa geçmiş gibi geliyordu. Neden mi ? Ben de bilemiyordum.Belki de geçirdiğim insanlar bana anlamsız gelmişti bir saatten sonra. Ama şuan burada olmaktan garip bir şekilde mutluydum. Nereden başlayacağımı bilemez şekilde kafamı kaşıdım. " Güneş,- elimle güneşi göstererek - gerçekten gözlerimi rahatsız etmişti, teşekkür ederim. " dedim ve hemen ardından derin bir nefes alıp gülümsedim, konuşmaya başladım. " Aslına bakarsan bayağı bir gezdim ben. Yunanistan'a gittim öncelikle, yani eve. Bizimkileri bir kontrol ettim, özlemişim tabii. Ardından İtalya'ya geçtim, L'in yanına gittim. Kesinlikle sıkılacağını bildiğim için yalnız bırakmadım onu. Sonra da işte bildiğin gibi buradayım. Almanya, yanındayım. "
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 23:26

" Aslına bakarsan bayağı bir gezdim ben. Yunanistan'a gittim öncelikle, yani eve. Bizimkileri bir kontrol ettim, özlemişim tabii.''

Erkek olmak büyük şanstı doğrusu. Rahatça hareket edebiliyorlardı. Tatil başlayalı Johann’ın evde durduğu yoktu. Sabah çıkıp gece gelirdi. Bazı geceler hiç gelmezdi. Ama ben... Ne zaman bir yere çıkacak olsam bir ton soru. Soracakları her soruya cevabım hazırdı. Ama bu sefer de, hayır, gidemezsin tekin değil. Marx ile git. Saat çok geç tarzı cümlelerle beni bezdiriyorlardı. Ailemi seviyordum. Ama beni bu kadar sıkmaları çekilir cinsten değil dorusu.

''Ardından İtalya'ya geçtim, L'in yanına gittim. Kesinlikle sıkılacağını bildiğim için yalnız bırakmadım onu.''

Lómadriethiel. Birbirlerine çok yakınlardı. Gerçekten sıkılacağını düşündüğü için mi onu görmeye gitmişti? Çok düşünceli bir hareket doğrusu. Kendi kendime güldüm. Bir an neler düşündüğümün farkına vardım. ‘’Saçmala onlar arkadaş. Arkadaş! Hem Draq var.’’ Kendi kendimi ikna etmeye çalışıyor gibiydim. İç sesimi susturdum. Düşündüğüm saçma sapan şeyleri kafamdan attım. Hem aralarında bir şey olsa ne olurdu ki? Bu beni ilgilendirir mi?

''Sonra da işte bildiğin gibi buradayım. Almanya, yanındayım.''

Yanımda. Bu kelimeyi duyunca ister istemez gülümsedim. Bu durumdan memnundum. Yanımda olmasından, onunla konuşuyor olmaktan –Johann yokken-… Ama neden buradaydı? Havadan sudan konuşmak için mi bu kadar yol gelmişti? Geçerken mi uğradı? Yoksa sıkılacağımı mı düşündü? Tanrım. Bu soruyu kendime sorarken gülmekten kendimi alamadım. Şaşkın şaşkın bana baktığını fark edince konuşmam gerektiğini anladım.

''Burada olman güzel. Yani… -aa seni görmek.'' Kafamı önüme eydim. Utanıyor muydun? Umarın kızarmamışımdır. Ah hayır bunda utanılacak bir şey yok. Tekrar kafamı kaldırdım. Bir anda göz göze gelmiştik. Bunu beklemiyordum. Bu sefer kesin kızardım. Lanet olsun!
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010, 11:17

Ben konuşurken onu bir gülme almıştı. Yanında olmamı istemediğinden miydi bu anlam verememiştim. Şaşırmış bir şekilde ona bakıyordum. Bir açıklama borcu varmış hissiyle ''Burada olman güzel. Yani… -aa seni görmek.'' dedi. Burada olmamı gerçekten güzel bulmuş muydu yoksa kırılmamam için mi böyle konuşuyordu ? Neden burada acaba diye de düşünmüştü kesin. Beni buraya getiren şey ne ben de bilmiyordum zaten. Ona hiç bir açıklama yapabileceğimi düşünmüyordum bu yüzdende. Başını öne eğdi. Ben kaşlarımı kaldırmış şaşkın bakışlarım hala devam ederken kafamı yüzünü görmeye çalışarak aşağı eğdim bu sırada o kafasını kaldırmıştı. Şimdi göz gözeydik. Teni beyaz olduğu için kızardığı anında belli oluyordu. Ona gülümseyerek karşılık verdim sadece. Bankta tamamen ona dönerek sol kolumuda destek almak için banka attım. Sol bacağım tamamen bankta sayılırdı şimdi. Bu oturuşu bir daha bir yerde yapabileceğimi sanmıyordum. Her şey onu rahatça görebilmek içindi.

" Seni görmekte güzel, gerçekten. "

Daha önce hiç yalnız kalmadığımız için sanki onu yeni tanıyor gibiydim. Arkadaş ortamı zaten belliydi. Ben aralarında sadece Marx'la yakın olduğum için arada bir giderdim ancak yanlarına. Bir kaç kere şahit olmuştur benim uzun uzadıya konuşmalarıma yani. Şimdi üzerinde nasıl bir etki bıraktığımı bilemiyordum. Sessizlik fazlaca uzayınca konuşmak zorunda hissettim kendimi.

" Buraya neden geldiğimi merak ediyorsun, sanırım ? "
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimeÇarş. 14 Nis. 2010, 23:08

Karşısında kıpkırmızı olmuştum. Bu çok rahatsız ediciydi. Komik durumu düştüğüm belliydi. Ama bana gülümsediği anda bütün bunları unuttum. Kızarmam, komik duruma düşmem umurumda değildi. Gülümsediği anda gözleri mavi bir elmas gibi parlıyordu. O taşa nasıl büyülenmiş gibi bakıyorsanız, bende Aris’in gözlerine büyülenmiş bir şekilde dalmıştım. O sırada tamamen bana dönmüştü. Şimdi daha rahat görüyordum onu. Kahverengi saçları hafif dağılmıştı. Bu ona kesinlikle çekici bir hava veriyordu. Buna uzun boyu ve yapılı vücudu da eklendiğinde karşı konulmaz olabilirdi...

Düşüncelerimle benim arama giren sesi oldu. " Seni görmekte güzel, gerçekten. " Bunu benim sözüme karşılık olarak, kibarlık olsun diye mi söylemişti diye bir an şüpheye düştüm. Ama beni görmekten hoşnut olmayacaksaı, buraya kadar gelip de görüşmek istemezdi değil mi? Benimle buluşmak istemesinin sebebini hala çok merak ediyordum. İlla da bir sebep olması gerekmezdi beni görmesi için. Yine de bunca yolu sıradan bir sohbet için kat ettiğini düşünmek istemiyordum.

Benim gibi o da düşüncelere dalmış olacaktı ki ortamı sessizlik kapladı. Acaba benden sıkılmış mıydı? Normalde konuşkan biriydim. En azından Aris kadar az konuşmazdım. Ama şimdi neden konuşamadığımı anlayamıyorum. Acaba neden buraya geldiğini sormalı mıydım? Yo hayır. Bu kabalık olur. Ama konuşmam gerek yoksa kalkıp gidebilir ki bunu istemiyorum.

O benden önce davrandı ve " Buraya neden geldiğimi merak ediyorsun, sanırım ? " diye sordu. Resmen aklımı okuyordu. Merak ediyordum tabii. Cevabını bir an önce almak için hemen konuştum. ‘’Şey doğrusunu söylemek gerekirse evet, merak ediyorum. Ama sorarak kabalık etmek istemedim.’’ Biraz hızlı mı konuşmuştum ne?
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePerş. 15 Nis. 2010, 11:36

‘’Şey doğrusunu söylemek gerekirse evet, merak ediyorum. Ama sorarak kabalık etmek istemedim.’’

Ağzından seri bir şekilde çıkmıştı tüm bu ardı sıra kelimeler. Belli ki öğrenmeyi çok istiyordu, burada oluşumun sebebini. Zaten kalabalık etmek değil de cevabın ne olduğunu ben bile bilemediğim için tıkanmıştım. Gelmiştim işte, daha önce de bir kere yalnız kalmıştık hatırlar mıydı acaba ? Kütüphanede ders çalışırken herkes gitmiş bir biz kalmıştık. Bana eyepce bir yardımı dokunmuştu.O zamanda böyle çekingendi. Yanaklarının aynı böyle kızardığını o zamanda hatırlıyordum. Acaba ben Joselin'i daha önce fark etmeyecek kadar kör müydüm ? Aslında o günden beri aklımdaydı, bir kaç zamanımızı baş başa geçirmek. Gözlerimi çimlere yönelttim, daha sonra tekrar gözlerine bakarak " Hani biz kütüphanede oturup ders çalışmıştık ya birlikte hatırlıyor musun ? Baktım ve birbirimizi fazla tanımadığımızı gördüm. Hayatımda olmanı isterim Joselin. " dedim. Gerçekten hayatımda olmasını istiyordum. Hatta hayatımda büyük bir yer kaplamasını istiyordum. Ama ona bunu nasıl söyleyebilirdim ki. Belki bu görüşmemizde değil de Hogwarts'a gittiğimiz ilk bir hafta içerisinde söyleyebilirdim. Sonuçta o zamana kadar mektuplaşabilirdik. Böylece beni tanıyabilirdi ve herşey damdan düşer gibi olmazdı. Düşünceler aklımda uçuşurken yine bir tanesinin kanadından tutuverdim. Peki ya sevdiği varsa ? İşte bu olasılığı hiç düşünmeden gelmiştim buralara ben ya da belki de beni sevmezdi. Ne gerek vardı aklımı böyle şeylerle yormaya. Ben bir Slytherin'dim. Haydi ama tabii ki sevgiyle işim olmazdı. Olmaz mıydı ? Oluyordu işte. İçimdeki iç savaşa bir dur demenin vaktiydi belki de. Sevgiyle işim oluyormuş demek ki. Çocuksu hayallerim vardı önceden. L en yakın arkadaşım olduğu için belki de onu seviyor gibi hissediyordum ve kardeşim gibi görüyodum, bilemezdim ama ilk kez biriyle bir şeyler yaşamak için adım atan ben oluyordum. Bu zamana kadar hiç ilişkim olmamıştı.Çünkü hiç kendime sevginin esiri olabileceğimi itiraf edemiyordum. Hep çapkın olarak bilinirdim, bir kaç gün takılmalarım yüzünden. Zaten henüz yaşımdan dolayı kızlarla da fazla ilgilenmezdim. Bu ilk ciddi ilişkim olacaktı. Hatta belki ilk ve son.
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimeC.tesi 17 Nis. 2010, 01:34

Konuşmamdan sonra ki kısa bir sessizliğin ardından " Hani biz kütüphanede oturup ders çalışmıştık ya birlikte hatırlıyor musun?'' Diye sordu. O günü hatırlıyordum. Benim açımdan oldukça eğlenceli bir gündü. Kütüphaneye gittiğim nadir günlerden biriydi. Johann ile Karanlık Sanatlara Karşı Savunma sınavı konusunda inatlaşmıştık. Birbirimizden yüksek puan alacağımızı düşünüyorduk. Bu konuda iddiaya girmiştik. Bende o gün kütüphaneye ders çalışmak için gitmiştim. Zaman bayağı ilerlemişti ve ben ders çalışmaktan çok sıkılmıştım. O sırada kütüphanede sadece ben ve Aris kalmıştık. Biraz sohbet etmek ve kafamı dağıtmak için yanına gittim. On dakika ders çalışıp yirmi dakika konuşmuştuk. O günü hatırlayınca ister istemez yüzümde bir tebessüm oluştu. O anın hiç bitmesini istemediğimi hatırlıyorum.

Aris’in her zaman hoş bir çocuk olduğunu düşünmüştüm. Kütüphanede geçirdiğimiz gün onu daha da çok düşünmemi sağlamıştı. Johann ile O’nun hakkında konuşmaya karar vermiştim. Ama o sıralar L. ile oldukça çok vakit geçiriyordu. Bunun aptalca olacağını düşünerek susmuştum. Şimdi ise içimde iyi hisler var. Şu an yanımda ve ben garip bir şekilde mutluyum.

''Baktım ve birbirimizi fazla tanımadığımızı gördüm.'' Bu doğruydu. Ne zaman Johann’ın ağzından Aris ile ilgili laf almaya çalışsam hep başarısız olmuştum. O’nun hakkında pek fazla bir şey bildiğim söylenemez. Ama etrafta çapkınlığıyla ün yaptığını biliyorum. ''Hayatımda olmanı isterim Joselin. " Ha? Hayatımda olmanı isterim derken? Yanlış mı duydum? Yo, hayır doğru duydum.

Susmuş benim bir şeyler dememi bekliyordu. Bense ne diyeceğimi bilemiyordum. Hiç böyle bir şey duyacağımı tahmin etmemiştim. Derin bir nefes aldım ve O’na ne cevap vereceğimi düşünmeye başladım. Hayatında olmam, yani hayatımda olması… Bu istediğim bir şeydi. O’nu yakından tanımak ve O’na daha yakın olmak…

Kafamda kelimeleri bir sıraya koydum, gülümsedim ve konuşmaya başladım. ''Seni daha yakından tanımak ve hayatında bir yerimin olması beni çok mutlu eder.'' Bunların doğru kelimeler olduğundan emin değildim. Ama söylemiştim artık. Tekrar kızarmamak için gözlerimi kaçırdım.
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 23:21

Ben onun yüzündeki olumlu değişimleri izlerken o konuşuvermişti. ''Seni daha yakından tanımak ve hayatında bir yerimin olması beni çok mutlu eder.'' Tanımak derken ne anlamda tanımaktı ? Yani o da benim düşündüğüm tarafamı çekmişti yoksa sadece arkadaş olarak mı söylüyordu. Sessizce ona bakarken o, utanarak gözlerini benden kaçırmıştı. Yüzünde hafif bir tebessüm vardı. Bu kesinlikle hoşuma gitmişti. Yüzündeki tebessüm aynı şekilde gözlerine de yansımış, güzelliğine güzellik katmıştı. Ben Joselin'e büyülenmiş gibi hayranlıkla bakarken o başka bir tarafa bakıyordu. Birden kendime gelerek konuşmam gerektiğini hissettim.

" Çok sev- yani umarım her şey güzel olur. " Yanlış konuşarak içimdekileri iyice anlamasını istemiyordum. Belki de olmayacaktı. Bu kadar çabuk çözülmeme gerek yoktu. Ben zaten kimseye çok açık olmamıştım hayatım boyunca. İnsanlarla aramda hep mesafe olurdu. Birden bunu düşünmüştüm. Acaba Joselin ona karşı mesafeli davranmamdan rahatsız olacak mıydı ? Sonuçta o Marx'ın kardeşiydi. İstesem bile ona fazlaca yaklaşamazdım. Belki sarılabilirdim arada bir. Ne kadarda garipti. Kendimi bağnaz bir ailenin çocuğu gibi hissetmiştim, ne alakaysa. Birden esen rüzgarla saçları gözlerinin önüne doğru uçuşmuştu. Biraz tereddüt ederek elimle saçlarını hafifçe yüzünden çektim. Saçları da bir hayli etkileyiciydi ama yüzünü görmeyi daha çok istiyordum şu anda özelliklede bu kadar güzel gülümserken görmek, ayrı bir zevk veriyordu bana. Saçlarında kalan elimi çekerek hafifçe gülümsedim.

" İstersen bu tarafa geçebilirsin. Rüzgar ters taraftan esiyor. "
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimePtsi 19 Nis. 2010, 23:58

" Çok sev- yani umarım her şey güzel olur. " Hissettiğim şeyleri tanımlamam çok zordu. Her şey birden bire oluyordu. Çimleri seyrederken gayet normaldim ama konuşmaya başladığı sırada kalbim daha hızlı atmaya başlıyordu. Ellerimin terlediğini fark ettim. Daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmemişti. Ne yapacağımı bilemiyordum. Tamamen içimdeki değişime odaklanmıştım. Belki konuşursam kafam dağılırdı. Normale dönerdim. Sesini duymadığım sürece ve gözlerine odaklanmadığımda her şey normaldi zaten. Biliyordum ki yüzümü onun yüzüne doğrulttuğum anda gözlerimiz birleşecek ve ben yine o garip şeyleri hissedecektim. Peki, sırf bu şeyi hissetmemek için gözlerine bakmayacak, sesini, yani kısaca O’nu görmezden mi gelecektim? Hayır, bunu yapmam mümkün değildi. Sesi bana huzur veriyordu. Gözleri… Sanırım bütün gün baksam doyamazdım.

Bunları düşünmemeliydim. Düşündükçe hislerim daha da derinleşiyordu. Tamam, beni tanımak istediğini söyledi. Hayatında olmamı istiyor. Bu hiçbir şey ifade etmez. Belki de ben yanlış tarafa çektim. Belki de kastettiği arkadaşlıktan başka bir şey değildi. Daha fazla ileri gitmeden hislerime dur demeliydim.

Birden bire esen rüzgârla irkildim. Rüzgârın ile yüzümü örten saçlarım bir elin etkisiyle çekilmişti. O an düşüncelerime o kadar dalmıştım ki yanımda olduğunu unutuvermiştim. Yanaklarımın yanmaya başladığını hissettim. Lanet olsun bugün yeterince utandım artık yeter.

" İstersen bu tarafa geçebilirsin. Rüzgâr ters taraftan esiyor.’’ İçimde boğuştuğum hisleri düşününce rüzgâr hiç sorun değildi. Hatta aramızdaki sessizliği bozduğu için minnettardım. Yüzümü ona çevirdiğimde gülümseyerek bana bakıyordu. Artık bir şeyler söyleme sırası bendeydi. Sanırım ilk kez kelimeler bana düşmandı. Hiç yardımcı olmuyorlardı. Konuşmayı yeni öğrenen henüz iki üç kelime bilen bir bebek gibi kendimi ifade edecek kelimeleri bir türlü bulamıyordum.

Derin bir nefes aldım -bu her zaman işe yaradı.- Ayağa kaklım karşısında durum ve en sonunda konuşmaya başladım. ‘’Ya da buradan başka bir yere gidebiliriz. Sana Berlin’i gezdirebilirim.’’ Tekrar yanına oturdum. ‘’Ama burada oturabiliriz de…’’ Havayı işaret ederek, ‘’Rüzgâr sorun değil. Misafir sensin ne yapmamızı istersen…’’ Bir an yüzüme aptal bir gülümsemenin yayılmış olduğunu fark ettim. Tanrım, bu gün neden bu kadar zor…
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimeSalı 20 Nis. 2010, 11:40

Ben saçlarına dokunduğumda aniden bana dönmüştü. Yanakları kızarıyordu. Garipçe bir telaş vardı sanki üstünde ben ona gülümseyerek bakarken o birden ayağa fırladı ve ‘’Ya da buradan başka bir yere gidebiliriz. Sana Berlin’i gezdirebilirim.’’ Heyecanlanmış mıydı bana mı öyle geliyordu. Ona gittikçe yüzüme yayılan gülümsememle bakmaya devam ediyordum. Fazla hareketli olması büyük ihtimal benim hissettiklerimi hissedebilmesindendi. " Hayır hayır otur hadi." diyerek onu ellerinden tutup banka çektim. Elleri soğuk ve iç kısmı terlemişti. Gerçekten heyecanlıydı demek ki. Belki de neler düşündüğümü anlamış o da benim gibi düşünüyor, bana öyle cevap veriyordu. Buna gerçekten sevinmiştim. Eğer yanımda olmasa saçma sapan hareketler yaparak çocuklar gibi sevinebilirdim. Bu benim ilk ciddi ilişkim olacaktı. İlk kez birine ciddi ciddi açılıyordum aslında. Bu sırada ben ellerinden tutmasam da oturacakmış sanırım. Çünkü hızlıca geri yerine oturmuştu.

Aynı anda konuşması devam ediyordu tabii ki
‘’Ama burada oturabiliriz de…’’ Burada oturmak iyi olacaktı. Sonuçta kalkıp yürümeye başlasak onu böyle net bir şekilde izleyemeyecektim. Gülümsemem hala yüzümde duruyordu. İlk kez bu kadar uzun süre boyunca gülümsemiştim. Bana ilklerimi yaşatıyordu bu güzel kız. Birden elini havaya kaldırdı. Bu sırada bende ellerimi geri çektim. Havayı işaret ederek ‘’Rüzgâr sorun değil.
Misafir sensin ne yapmamızı istersen…’’ Yüzüne daha önce görmediğim kadar tatlı bir gülümseme yayılmıştı. Onu böyle hareketli, heycanlı görmek hoşuma gitmişti. Sol elimle çıkmaya başlayan sakallarımı kaşıyarak gülmeye başladım. " Rüzgar sorun değilse, burada oturmaya devam edebiliriz. Tabii sen de istiyorsan. " dedim. Gülmemi kesmeye çalışarak ona baktım. Kırılmasını istemezdim ki zaten yaptığı hareketlerin şirinliğine gülüyordum. Sanki küçük bir kız karşımda benimle konuşmaya çalışıyor gibiydi. " Ben gerçekten özürdilerim. Yanlış anlama hoşuma gitti o yüzden gülüyorum. " dedim. Gülmemi durdurmak içinde elimi ağzımın üzerine koyup bakışlarımı başka bir tarafa çevirdim.
Joselin Madison Rainhard
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Joselin Madison Rainhard

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimeCuma 23 Nis. 2010, 00:46

Yüzümdeki aptal gülümsemeye muhteşem gülümsemesiyle karılış veriyordu. Yüzüne odaklanmamaya çalışıyordum. O zaman her şey daha kolay oluyordu. Buraya gelirken buluşmamızın böyle geçeceğini hiç düşünmemiştim. Şuan ben, ben değildim sanki. Bu davranışlar bana ait değildi. O’nun karşısında ne yapacağımı şaşırıyordum. Artık buna bir son vermeliydim. Ben bunları düşünürken, O komik durumumu fark etmiş olacaktı ki gülmeye başladı." Rüzgâr sorun değilse, burada oturmaya devam edebiliriz. Tabii sen de istiyorsan. " Evet, aptalca hareketlerime gülüyor olmalıydı. Güldüğü için ona kızamam gerçekten komik bir durumdu. Zihnimde birkaç dakika geriye gittim. Hareketlerim gözümde canlanınca bende gülmemi tutamadım. Durakladığım bir ara, ‘’Peki oturalım’’ diyebildim. Bir daha bu saçma sapan hareketleri yapmamalıydım. Sıradan davranmadığım kesindi. Bunu anladığına eminim ama ondan daha önemlisi bunu neye yorduğuydu. İçimde hissetmeye başladığım şeyin ne olduğunu ben bile anlayamamışken onun bazı anlamlar yüklemesini istemezdim. Onun neler düşündüğünü bilmiyordum. Buraya benimle görüşmek için gelmiş olabilir, hayatında olmamı istiyor da olabilir. Yinede bunu başka taraflara çekmek için henüz erken.

" Ben gerçekten özür dilerim. Yanlış anlama hoşuma gitti o yüzden gülüyorum. "Düşüncelerime o kadar dalmıştım ki ona cevap vermeyi unutmuştum. Sessizliğimden dolayı alındığımı düşünüyor olmalıydı. Ben bile kendi halime gülmüştüm. ‘’Sorun değil. Komik bir durumdu kabul etmeliyim.’’ Dedim ve tekrar güldüm.
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

Yepyeni biri Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni biri   Yepyeni biri Icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010, 19:37

Uzun süre bir sessizlik olmuştu. Yüzüne bakıyordum anlamsızca. Neler geçiriyordu acaba aklından diye düşünüyordum. Beynini okuyabilsem gerçekten çok güzel olurdu. Sevebilecek miydi acaba beni, benim seveceğim kadar ? Acaba küçük sorunlarımız olur muydu bizimde herkes gibi, yoksa yine bir farklılığımız olurdu da her şey çok güzel mi olurdu ? Benim gibi arızalı bir insanla her şeyin çok güzel olması pekte mümkün olmazdı aslında. Yani sabredebilirdim ama ne kadar sabrederdim. Ne kadar kendimi dizginleyebilirdim bazı şeyler için bilemiyordum bu sırada o

‘’Sorun değil. Komik bir durumdu kabul etmeliyim.’’ dedi. Birden gözlerim gözleriyle birleşti ve ona hafifçe gülümsedim. Poker yüz olayı seviyordum. İçinden geçenleri hissettirmemek her yiğidin harcı değildi. Yavaşça saatime baktım. Saat epeyce geçmişti. Buradan sonra yapmam gereken ufak tefek işlerim vardı. Biliyordum buradan hiç mi hiç ayrılmak istemiyordum. Fakat mecburdum. Yavaşça ayağa kalktım. Bacaklarımı teker teker iki yana sallayıverdim ve gömleğimi düzelttim. Bu muggle kıyafetleri bana yakışıyordu doğrusu. " Ben, üzgünüm ama gitmem gerek. " dedim. Eğilip yanağından öptüm. Suratının kızardığını görebiliyordum. Yavaşça arkamı döndüm. Oradan uzaklaştım.

Rp Bitmiştir.

Yepyeni biri
1 sayfadaki 1 sayfası