Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Beyaz Masa ~

3 posters
YazarMesaj
Mimi Hadrian
Broween Terzi Dükkanı Sahibi
Broween Terzi Dükkanı Sahibi
Mimi Hadrian

Rp Düzeyi : Müthiş
Tarafı : Aydınlık !
Kan Durumu : Safkan
Rp Yaşı : 22
Rp Sevgilisi : Aranıyor...
Ruh Hali : ~ Beyaz Masa ~ Olgun10

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeÇarş. 10 Şub. 2010, 17:05

~ Beyaz Masa ~ Shiny_star_3

Temizliği ve saflığı temsil eder.
İstikrarı, devamlılığı simgeler.
Aydınlıktır.
Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Rp Düzeyi : Muazzam
Tarafı : Hell
Asa : Zümrüt Işığı
Rp Yaşı : 15
Rp Sevgilisi : Çocuk kahkahalarıyla örülü bedeninde ateşten kor yüreğiyle, bir kardan adam sevdim.
Ruh Hali : ~ Beyaz Masa ~ Relax10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Tüy Kalem Yazarı & Slytherin Quidditch Takımı Kovalayıcısı

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 17:10

Burada olduğuna inanamıyorum!

Bir saattir üzerime ne giyeceğimi ararken heyecandan neredeyse kalbim duracaktı. Tanrım, Roma günlerimi eğlenceli hale getirebilecek birkaç kişiden biri buradaydı. Mutluluktan kanatlarımın çıkmaması şaşırtıcı olsa gerek... Kot eteğimi giymiş, üzerine beyz&gri bluzlarımdan birini giyerken şarkı söylüyordum. Beni bu kadar neşeli görmeye alışkın değildi Beyaz Hapishane'm. Evde mutlulukla dolaşırken biyolojik olarak annem şaşkınlıkla beni izliyordu. Sorgu saatinin geleceğini tahmin edebiliyordum göz kalemimi sürerken. "Kim seni bu kadar sevindiren? Neydi adı? Hmm... D... Darq?" Hiç beklemediğim kelimeler dudaklarından dökülüp iğneleyici ses tonu kulaklarıma ulaştığında sürmekte olduğum kalemi kaydırıp her yanıma bulaştırdım. Lanet olsun, nereden öğrenmişti? Açık vermemeye çalışarak, ki bunu ukala tavrımı takınarak yapıyordum, "Hayır anneciğim Aris! En yakın arkadaşlarımdan biri. Yani üstün yalnış anlama yeteneğinle bunu da öyle düşünebilirsin diye söylüyorum." dedim anneciğimin üstünde durarak. Onlara Darq'ı anlatmam ölüm fermanımı imzalamam demekti. Bana benim bakışlarımla karşılık verirken yüzüme bulaşmış kalemi temizlemeye çalışıyordum. "Peki küçük kızım." demesi ve kapımın eşiğinden çıkıp gitmesi bir olurken yüzümü buruşturup taklidini yaptım, fazla kaçmış kalem yüzüme mor bir hava verirken.

Sonunda tam olarak hazırlanıp annemin sorgulamalarından ve çalışanların garip bakışlarından kurtularak çıktım evden. Darq konusunu, Fia'ya sormak için akşamı beklemek zorundaydım. Roma'nın tarih kokan sokaklarında zıplayarak yürürken aslında burayı sevdiğimi fark ettim. Tek sevmediğim ailemdi. Roma başlı başına hayran olunabilecek bir yerdi. Tabi, gerçekten eğlenebileceğiniz arkadaşlarınız varsa. Çünkü tek başınayken ciddi anlamda çekilmiyordu. Üstelik ben yalnız ve feci aileye sahip küçük bir kızdım. Tanrım, bu kadın beni öldürmeden rahat edemeyecek! Herşeye rağmen mutluluğuma gölge düşürmesi imkansızdı. Onun bile! Yalnızlığımı evde bırakıp buluşma yerimize doğru ilerliyordum, yol arkadaşım mutlulukla...

Star Cafe'nin o gözalıcı girişi karşımda belirdiğinde adımlarımı hızlandırdım. Belki de gelmiştir diye düşünüyordum. İçeri girip o gözalıcı renkli masalarla karşılaştığımda buranın ihtişamına bayıldığımı anladım. İhtişam kesinlikle sevdiğim nadir şeylerden biriydi. Henüz vakit erken olduğundan birkaç çift dışında kimse yoktu. Bulunduğum noktanın karşısında duran beyaz masaya ilerledim. Bana başıyla selam veren garsona kadar etrafa gülücük saçtığımın farkında değildim. İşte bu Roma için bir ilkti! Masaya oturup yanıma gelen garsonla birlikte içecek birşeyler seçmeye çalışırken aslında içeceklere değil de giriş kapısına bakıyordum. İlk kez ondan önce gelmeyi başardığım için zafer kazanmış gibi hissediyordum...

Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Tarafı : Karanlık
Asa : Gizli Gaye
Rp Yaşı : 16
Rp Sevgilisi : JMR ~
Ruh Hali : ~ Beyaz Masa ~ Zehirl10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Slytherin Quidditch Takımı Tutucusu

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 17:30

Roma ve ben, ha ? İki imkansız şey denebilirdi. L için her şeyi yaparım derken demek ki gerçekten ciddiymişim, ben bile farkında değildim. Otel odasında telaşla bekliyordum. Neyi mi bekliyordum ? Bir kere olsun L benden önce gideceğimiz mekana varsın diye bekliyordum. Her ne kadar dillerini konuşabilsem de buralara yabancıydım. Yunanistan'ı özlüyor gibiydim sanki birazda. Oturduğum koltuktan kalktım. Perdeyi aralayıp dışarıya bir göz attım daha sonra ise dönüp odanın duvarındaki ihtişamlı saate baktım. Artık kesinlikle buluşacağımız mekana gitmiştir diye geçiriyordum içimden. Neredeyse buluşma saatimizin üzerinden bir saat geçmişti. Biliyordum beni bir saat bekleteceğini bu yüzden ona erken söylemiştim buluşma saatimizi. Tek başıma yabancısı olduğum yerlerde beklemek, hogwarts koridorlarında beklemeye benzemeyecekti çünkü.

Odadan çıkmadan önce aynada kendimi kontrol ettim. Üzerimdeki açık gri gömleğin yakalarını düzelttim. Bir yandan da ıslık çalıyordum. Gittikçe büyüdüğümü fark etmiştim. Sakallarım bile çıkmaya başlamıştı sarı sarı. Sabah traş olmak zorunda kalınca kendimi daha bir olgun hissetmiştim sanki. Artık aynadaki görüntümden ayrılmak zorundaydım. Hızlı adımlarla girişe ilerledim. Montumu asılı olan yerden aldım cüzdanımı da küçük sehpadan alınca ellerim dolmuştu. Montun yakasından ısırarak boşta kalan elimi kapıdaki karta uzattım. Kapı açılınca kartı cüzdanıma yerleştirdim ve montu tekrar elime alıp ritmik adımlarla oradan ayrıldım.

Star... neydi yahu ? Kendimden emin görüntüm hala bozulmuş olmasa da etrafı inceleye inceleye yürüyordum. Otele çok uzak olmayan bir yerlerde buluşacağımızı biliyordum fakat daha önceden arayıp bulsam daha iyi olacaktı demek ki. Gerçi yine mekanı bulmam uzun sürmemişti ama onu yirmi dakika beklettiğime bahse girerdim. Çünkü hesaplarım o yöndeydi. Birden yolun diğer tarafında Star Cafe yazılı gösterişli tabelayı görünce deliler gibi sevinmiştim. Saniyeler sonra kavuşacağımızı düşünürken cafe'nin kapısını bir garson bana açmıştı bile. İtalyanca bir şeyler söylemişti, ona sadece gülümsemekle yetindim ve birden üzerimde hissettiğim bakışlara yönelttim gözlerimi. Tam orada bembeyaz bir masada oturuyordu. Ne kadar da güzeldi. Beyaz, güzelliğini daha da çok çıkartmıştı ortaya. Siyah uzun saçları yine parlıyordu. Ne kadar olmuştu acaba onu görmeyeli ? Yüzümü kaplayan kocaman gülümsememle kollarımı açarak ona doğru hızlı adımlarla ilerledim. Yeşil gözlerimin parıldadığına emindim. Çünkü özlemiştim onu çılgın gibi...
Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Rp Sevgilisi : Çocuk kahkahalarıyla örülü bedeninde ateşten kor yüreğiyle, bir kardan adam sevdim.

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 17:47

Beklediğim çocuk sarı saçları ve gözleriyle uyum sağlayan gri gömleğiyle kapıda göründüğünde garsonu ya da etraftakileri umurdamadan küçük bir sevinç çığlığı atıp koşarak kollarımı boynuna doladım. Kokusunu özlemle içime çekerken zaten benden uzun olan boyunun daha da uzun olduğunu fark edip iç geçirdim. Tanrım, bu kesinlikle alay konusu olacaktı. Yüzümde kocaman gülücükle ondan ayrıldığımda ıslık çalmaya çalıştım. Hani şu Muggle çocukların çaldığı gibi. Ama ıslık konusunda ciddi anlamda beceriksiz olduğumu kabul ederek sustum. Onun yerine beğeniyle "Vay vay, çok hoş görünüyorsun Aris. Bu ana kadar kaç İtalyan kızın kalbini çaldın." dedim masaya doğru yürürken. Garson ve orada bulunan birkaç kişi bize garip bakışlar atarken biri İtalyanca "Biraz sessiz gençler." dedi ve gözlerimi devirmeme neden oldu. Ne vardı yani? Koskoca iki hafta yalnızdım, onu özlemiş olamaz mıydım?

Masaya, garsonun bizi beklediği yere otururken "Önce birşeyler söyleyelim ki böyle beklemekten vazgeçsin. Ama bu konuda hiçbir fikrim yok. Hem misafir sen olduğuna göre öncelik senin." dedim fısıltı halinde çünkü garsonun İngilizce bilip bilmediği konusunda bir yargıda bulunamamıştım. Mutlulukla parlayan gözlerine küçük bir gülücük gönderdim ve listeyi incelemeye başladım. Lanet olsun, bu kadar çok seçeneği koymak zorunda mıydılar?

Gözlerimin, tatlılar bölümüne kayması bilinçli olarak yaptığım birşey değildi. Tatlı görünce dayanamadığımı herkes bilirdi. Üstelik kendimi kaptırıp bütün bir pasta yediğim bile olmuştur. Tatlı isimlerine hayranlıkla bakarken bir tane söylesem mi diye düşünmekten kendimi alamıyordum. Tatlının hayali gözümde canlandığında hiçbir şey duyamaz olmuştum. Garsonun başımızda içecekleri övmesi gitmiş yerine tatlım ve ben kalmıştık. Derin bir nefes alıp tekrar Aris'e döndüğümde bu küçük gezintimi fark etmemiş olmasını ummaktan başka çarem yoktu. Yine de tatlının büyüsüne kapılmak benim hatam değildi...

En son Lómadriethiel Righelli tarafından C.tesi 10 Nis. 2010, 10:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 18:01

"Vay vay, çok hoş görünüyorsun Aris. Bu ana kadar kaç İtalyan kızın kalbini çaldın." Bunu saymaya girişmemiştim fakat tek bir italyan kızın kalbini çalmak istediğim kesindi. Bana söylüyor fakat kendisinden haberi yok gibiydi. Böylesine güzel bir kızın yanında ben neydimki. Beceriksizliklerinden birini daha göstermişti az önce ıslık çalmaya çalışır gibiydi. Yandaki italyan bize sessiz olmamız gerektiğini söylerken bende ona bakarak ıslık çaldım ve tek kaşımı yukarı kaldırarak

" Kendinden habersizsin sanırım. Aynaya bakmayı dene ve gözlerinden böyle bir güzelliği sakınma. " dedim. Sadece gülümsemekle yetinmişti her zamanki gibi. Sonra garsonun bizi beklediğini hatırlamış olacaktı ki sessiz sessiz konuşarak masaya doğru yürüdü. "Önce birşeyler söyleyelim ki böyle beklemekten vazgeçsin. Ama bu konuda hiçbir fikrim yok. Hem misafir sen olduğuna göre öncelik senin." Haklıydı, garson ayakta dikilmiş birbirimizden ayrılacağımız anı sabrederek bekliyordu. Sessiz söylemesi de garsonun ingilizce biliyor olduğunu düşündüğünden dolayıydı herhalde. Yürürken etraftaki bir kaç kızın ilgisini üstüme topladığımı fark etmiştim. Bugün demekki gerçekten çekiciydim. Zaten ne zaman böyle olmadığımı söylemişlerdi ki bana ? Hayatımda ki bir eksik L.'di bunun dışında zaten ben kızlara göre kusursuz biriydim.

Masaya ulaştığımızda sandalyesini çekerek oturmasına yardımcı oldum ve bende oturduğumda gözlerimden yine gülümsemesini eksik etmemişti. Daha sonra ise menüye iştahlı bakışlar atmaya başlamıştı. O menüye bakarken ben onu izliyordum. Menüyü özensizce açıp parmağımı rastgele birinin üzerinde durdurup ona göstererek " Bu neyse, onu istiyorum. Eminim ki lezzetlidir. İtalyan mutfağına güveniyorum. " Güvendiğim falan yoktu amacım menüye boş boş bakarak zaman kaybetmemizi engellemekti. Bu sırada tatlı seçtiğiminde farkına varmıştım. O da kesin tatlı yiyecekti. Biliyordum ki hiç bir zaman karşı koyamıyordu, gülerek " Hadi sende pasta iste de zaman kaybetmeyelim, L. Konuşacağımız şeyler vardır. " dedim.
Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 18:16

Tatlı! O listeden herhangi bir tatlı seçerken ben en sevdiklerimin arasında seçim yapmaya çalışıyordum. Gerçekten vakit kaybetmekti yaptığım ama tatlı sözkonusuyken en iyisi olmalıydı. Birkaç seçeneği elerken sonunda tiramisuya karar verip yanına Muggle içeceği olan kolalardan söyledim. Acaba Aris kola karşısında ne tepki verecekti? Listeyi garsona verirken masamızdan ayrılışını izledim ve heyecanla "Sonunda! Anlat bakalım haberler sende. Neler yaptın? İngiltere'de mi yoksa Yunaninstan'da mıydın? Tanrım gerçekten sıkıntıdan patladım." dedim. Nefes almak için durduğumda kendimi kaptırdığımın farkında değildim. O kadar özlemiştim ki beni anlayan birileriyle konuşmayı... Tamı tamına iki haftadır fal bakmaya kadar herşeyi yapmıştım. Daha devam etseydim turist rehberi falan olabilirdim sanırım.

Geldiğinden beri onu ilk kez inceleme fırsatı bulduğumda yeni gelen bir kız grubunun ona bakıp fısıldaştıklarını ve etkileyici bakışlar attıklarını gördüm. Mavi gömleği ve parıldayan yeşil gözleri uyum sağlamışken ondan gelen koku baş döndürüyordu. Onu daha rahat dinlemek ve aynı zamanda kız grubunu görmek için sandalyemde geriye yaslandım. Saçları pembeye yakın olan kız ciddi ciddi Aris'in yanına gelmeyi düşünüyor olmalıydı ki yerinden kalkmaya çalıştı ancak hemen yanındaki gotik görünüşlü olanı onu durdurdu. Dudaklarımın yukarı kıvrıldığını hissederken neredeyse kahkaha patlatacaktım ama son kavgamız aklıma geldiğinden bunun için kendimi tuttum. Bir kavga daha isteyeceğimi sanmıyordum. Hem de burada, Roma'nın göbeğinde...

Belki bu renklerin dansını seyrettiğimiz yerde takıldıktan sonra onu kalmaya ikna edebilirdim. Birkaç gün... Hatta bir hafta sonra benimle dönebilirdi İngiltere'ye. Tabi, izin alabilirsem. Herkesten uzakta kendimi öksüz gibi hissediyordum ve depresyona girmek üzereydim. Bunları bahane ederek bir haftaya İngiltere'ye uçma hayalleri kuruyordum uzun zamandır...
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 18:26

"Sonunda! Anlat bakalım haberler sende. Neler yaptın?İngiltere'de mi yoksa Yunaninstan'da mıydın? Tanrım gerçekten sıkıntıdan patladım."

Bu sırada bana bakan kızları incelediğini fark ediyordum. Onlara bakmamak için sırtımı onlara yüzümü L.'e dönmüştüm. Bir de göz göze falan gelsem bir tanesiyle kim bilir ne olacaktı ? O gülecek gibi olurken ben sessiz durmayı ve düşünmeyi tercih ettim. Soruya yanıtı vermek üzereydim aslında ne diye düşünüyorsam böylesine kolay bir şeyi, ben konuşmayacaktım, onu konuşturacaktım. Çünkü sıkılmış olan oydu. Onu eğlendirmem için bana bir kaç malzeme vermesi lazımdı. Bu yüzden sorusuna kısa bir yanıt vererek " Bilirsin, ben heryerdeyim. Sen kendinden bir şeyler anlat. Darq ile bayağı iyiydi aranız diye duymuştum, neler oldu ? " dedim.

Öğrenmeliydim. Duyduklarım doğru mu değil mi bilmeliydim. Gerçekten artık mutlu muydu acaba onunla. O yokken benim kollarımda onun için ağladığı günler geliyordu hatrıma. Düşünmeden duramıyordum şimdi onunla olup, onun elini tuttuğunu. Ne kadar da acımasızdı oysa hayat. Kötü günlerinde yanında olan ben, yüzüne güldüğü insan başkası. Demek ki acımasız olmak şarttı. Sert olmalıydı insanlar birilerini kazanmak için. Ona ne kadar yaklaştıysam o bana daha kardeşçe yaklaşıyordu. Tanrım ne korkunç bir karmaşaydı bu.
Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 18:46

Darq'ı sorduğunda nasıl cevap vereceğimi şaşırmıştım. Sahi ne demeliydim? Günlerce kollarında onun için ağladığımı biliyordum ve hatırladığına emindim. O hiçbir şeyi unutmazdı. Onu Aris yapan en büyük özelliklerinden biriydi bu da. Bakışlarımı az önceki kızlardan ayırıp yeşil gözlerine çevirdim ve en içten kelimelerle anlatmaya başladım. "Hmm... Biz aslında biraz karışık. Birlikte gibiyiz ama değil de gibiyiz. Yanında mutluyum ve birlikte vakit çok çabuk geçiyor. Ama bir bakmışım hemen yanımdayken bir bakmışım başka birisi var yanında. Kıskanmalı mıyım onu da bilmiyorum. Aslında onu sıkmak da istemiyorum sonuçta benimle olmak zorunda hissetmemeli. Ama bazen gerçekten kendimi kötü hissediyorum. Buraya geldiğimden beri mektuplaşıyoruz. Döneceğim günü bekliyoruz heyecanla. Mesela ben buradayken o, orada ne yapıyor bilmiyorum? Tam olarak nasıl davranacağımı falan da kestiremiyorum. Resmen değişmeye başlıyorum Aris. Üstelik bu değişim beni feci şekilde korkutuyor. O iyimser böceklerden olacağım diye korkuyorum." İçimden geçen korku, sevinç, mutluluk ve daha ne varsa hepsini söylemiştim. Onun beni rahatlatacağını, endişelerimin boşuna olduğuna inandıracağını düşünüyordum.

Gerçekten duygusallaşmaktan korktuğumu önceden beri biliyordu. Birgün sevgiyi hissedip onun peşinden gideceğimden korkuyordum.
İnandığım şeylerin değişmesi, benim değişmem... Bunlar alışılması zor şeylerdi. Üstelik sadece ben değil, çevremdeki herkesi zorunlu kılan bir olaydı değişim. Kimisi yeni beni de kabul edebilirken kimisi arkasına bakmadan gidecekti. Bu da elle tutulur derecede belirgin olan başka bir gerçekti.

Bakışlarından geçen gölgeyi fark ettiğimde bunu geç öğrendiğinden dolayı üzülmüştüm. O, yaşadıklarımı en başta bilmesi gereken biriyken kaç gün sonra öğreniyordu. Lanet olsun! Üstelik bunu benden duyması gerekirken başkalarından duymuştu. "Özür dilerim. En başta sen bilmeliydin." diye ekledim üzülerek...
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 23:19

Söylediği can acıtıcı sözlerin farkında değildi. Resmen aşk denilen şeyin büyüsüne kapılmış gidiyordu, gitmişti belki de. Ona neler diyeceğimi bilemiyordum ben. Mutlu mu mutsuz mu kestirememiştim. Ama sanırım o çok mutluydu onunlayken. Baksana döneceği günü sabırsızlıkla bekliyorlarmış. Darq'ta onu bayağı sevmişti demek. O fark etmeden iç çekmiştim. Söyledikleri bir bir yüreğime otururken onu yine de sanki seviniyormuşçasına dinlemeyebilmek ne kadar da garipti. Resmen her kelimesi her harfi yüreğime batıyordu sözlerinin. Değişmeye başladığını demek o da fark etmişti. Gittikçe iyilikçi olması bile değildi benim için sorun olacak olan. Gittikçe Darq'a kaymasıydı. Onunla görüşmeye başladı başlayalı iyice boşvermişti beni. Oysa ben onun her anında yanında olmak isteyecek tek insandım bence. Kendimi toparlamaya çalışarak gözlerimi masaya yönelttim. Her şeyi bir anda söylesem iyi olacaktı derken o tekrar konuşmuştu. Üzüldüğümü falan düşünmüş olacakki böyle kelimeler çıkmıştı ağzından.

"Özür dilerim. En başta sen bilmeliydin."

Oysa ben hiç öğrenmemeyi tercih ederdim. İlk bilecektim de ne olacaktı ? Sanki buna engel mi olabilecektim ya da onu bir şekilde vaz mı geçirecektim, hayır. Sadece canım bir kaç gün daha fazladan yanmış olacaktı bu kadar. Sesimi toparlamaya çalışarak tekrar konuşmaya yeltendim. Bu sefer başarılıydım. Kulaklarımın bile inanamadığı bir kaç söz dökülüvermişti ağzımdan.

" Bence, kıskançlık... yani yersiz. Seviyor... yani bence seni seviyor o da. Bilirsin, erkek işte... Belli edemez ya. Zaman... içinde düzelir, heralde. Umuyorum yani sadece... sen mutlu ol diye. "

Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeÇarş. 07 Nis. 2010, 15:01

Kesik kesik cümleler kurarken elimi elinin üstüne koydum ve arkadaki kızlardan birinin söylendiğini duydum. Ama o anda benim için tek önemli olan Aris'ti. Onu unuttuğumu düşünmesini istemezdim. Onun benim için anlamı çok büyüktü. Onsuz L. bile olamazdım belki de. Beni ben yapan özelliklerin bir çoğunu ondan öğrenmiştim. Dostluğun anlamını bana öğreten kişiydi. Parmaklarımı parmaklarına kenetleyip birşeyler söylemek istedim ama konuşmayı bölen, elinde tepsiyle gelen garson oldu. Tatlılarımız gelmeseydi bile boğazımda oluşan düğümden dolayı hiçbir şey söyleyemeyecektim. Ama o anlardı değil mi? İçimden geçenleri, gerçekten onu incitmek istemeyeceğimi anlardı...

Elimi elinden çektim ve arkama yaslandım tatlıma hayranlıkla bakarken. Son zamanlarda fazla ciddi konulardan bahsediyorduk. Oysa biz, herşeyi alaya alan ve hiçbir şey düşünmeyen kişiler değil miydik? Ortamı neşelendirmek için "Bu kadar ciddiyet bize fazla. Şu kızlarla ilgilenmiyor musun? Senden epey hoşlandılar. Biraz önce birisi buraya gelmek üzereydi." dedim bakışlarımla masayı işaret ederken. Yaramazlık yapmadan önce gülen çocuklar gibi gülümsüyordum. Ciddi anlamda eğlenebileceğimiz şeyler düşünürken tatlımdan koca bir dilim alıp ağzıma attım. Tanrım, ne harika şeylerdi! Üstelik bütün bunları büyü kullanmadan yapıyor olmaları ciddi anlamda şaşırtıcıydı.

Tekrar kızlara çevirdiğimde bakışlarımı az önce masadan kalkmaya çalışan bu sefer arkadaşlarıyla tartışıyordu. Acele etmezsek bütün eğlence boşa gidecekti. Muggle'lar ne kadar şapşal oluyorlardı? Koskoca Aris Damir Miller'ın onlara bakacağını falan mı düşünmüşlerdi? İşte bu cidden komik olurdu. Bir kere sihrin 's' sinden nasibini almamış insanların bizimle aynı ortamda olmaları bile fazlaca şanstı onlar için. Bir de Aris'e göz koymak... Hayalgüçlerinin sınırı yoktu doğrusu...

Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeÇarş. 07 Nis. 2010, 21:25

Elini elimin üzerine koyduğu an yine içim bir garipleşmişti. Sanki midemde kelebekler uçuyor gibiydi. Bir şeyler söylemek istemiş fakat susmuştu. Ne diyeceğini bilemediği zamanlar sığındığı bir şeydi bana elleriyle şevkat göstermesi. Yine yapıyordu işte. Sıcacık elleri soğuk, yumruk halini almış elimin üstündeydi. O dokununca açılan parmaklarımın arasına parmaklarını sokmuş ve ellerimiz kenetlenmişti. Gözlerimi ellerimizden alamıyordum. Oysa karşı masaya bakıyordu. Kesin kızlardan biri yine bir harekette bulunmuştu. Bu sırada gözlerim masanın hemen yanında duran kahverengi parlak ayakkabılara kaydı. Kafamı kaldırıp baktığımda garsonun geldiğini gördüm. Tatlılarımız gelmişti, ellerimiz ayrıldı bu yüzden. Garson masaya servis yaparken L arkasına yaslanmış ve kollarını birbirine dolamıştı.

"Bu kadar ciddiyet bize fazla. Şu kızlarla ilgilenmiyor musun? Senden epey hoşlandılar. Biraz önce birisi buraya gelmek üzereydi."

Gerçekten bu kadar ciddiyet bize fazlaydı. Neden mi ? Çünkü biz her şeyle dalga geçen, her zaman gülebilmesini bilen bir ikiliydik. Ben onu güldürürdüm o ise beni gülerek mutlu ederdi.Yüzümde hafif bir gülümseme oluştu tabii bunları düşününce. O da sanki ona gülümsüyormuşum gibi sanıyordu kesinlikle. Kafamı kızların olduğu yöne çevirdim. Muggle... Eğlenmek için gayet iyi bir araçtı. " Gelmeli bence. En soldaki, görüyor musun ? Gayet güzel. " Kafamla solda oturan ve benimle ilgilenmeyen kızı işaret etmiştim. Saçları dalgalı, kumral bir kızdı. Dudakları dolgun, gözleri iriydi. Oturduğu için pek anlamasam da fiziği olduğum yerden gayet hoş görünüyordu. Kızla göz göze gelmiştim bile, gülümseyerek tekrar kafamı L'e çevirdim. L'in gözleri faltaşı gibi açılmıştı. Bayağı bir şaşırmıştı herhalde. Ağzına attığı büyük lokma boğazında kalacak gibi olmuştu.

" Ne diyorsun ? "
diye ekledim onun şaşkın haline gülerek.

Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 16:08

Bakışlarını takip edip, kumral ve diğerlerinden çok daha güzel olanını görüp boğulma tehlikesi geçirdim. Tıpkı kendisi gibi, ağırbaşlı ve olgun olanını seçmişti oyun oynamak için. Sonuçta oyun da olsa bir yerde kişilik meselesiydi. Bazen nasıl bu kadar zıt iki kişinin aslında birbirine bu kadar benzediğini düşünüyorum. Bir süre kızın sakin davranışlarını seyrederken aslında pembe saçlı olanla daha çok eğlenebileceğimizi düşünmüştüm. Sonuçta o, buraya gelip Aris'le tanışmak için herşeyini verebilecek gibi duruyordu. Muggle olmak, zekayı da alıp götürüyor muydu yoksa?

Tek kaşımı kaldırıp "Planın ne kaptan?" dedim umursamaz bir gülümsemeyle. Oyunun sonunda acımasız kahkahalarımız yankılanacaktı bu masumluğun rengi beyaz masadan. Bana göre masumluğun bir rengi falan yoktu. Çünkü hiçkimse tam anlamıyla masum olmazdı. Renkler bile suç ortaklarımız olmuştu. Beyaz da günün birinde kirlenebiliyorsa masum olabilir miydi? Belki...

Tatlımdan kalan son parçayı da ağzıma atıp planı duymak için heyecanla bekledim, pusudaki kaplan gibi... Ayrı kaldığımız günlerin acısını çıkaracaktık bu kızlardan. Eskisi gibi sonsuza kadar eğlenebileceğimizi hissetmek kadar huzur verici birşey yoktu sanırım. Belki her acımasız oyunlarımızdan sonra yaptığımız gibi dondurmayla ödüllendirirdik kendimizi. Aris ve L. sahneye dönmüştü ve her profesyonel gibi dönüşümüz muhteşem olacaktı.

Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 16:54

"Planın ne kaptan?"

Plan mı ? Plan falan yoktu aslında. Amacım sadece onu gıcık etmekti. Kıza baktıkça hatırladığım başka şeylerde vardı bir yandan. Sanırım artık L'e olan aşkımdan sıyrılmalıydım bir an önce. Sessizce onun tatlısını yemesini izledim bir kaç saniye. Daha sonra bende tatlımdan bir parça ağzıma attım ve altın rengi işlemeli çatalı beyaz köşeli tabağa bıraktım. Bu arada tatlı gerçekten nefisti. Bu kadar güzel bir şeyi Hogwarts'ta bile yememiştim. Bu muggle'lar bazen işlerini biliyorlardı. Eve hizmetçi olarak alabilirdik sanırım bir kaç tanesinden. Arkama yaslanmış kıza bakarken,

"Oyun falan yok L. Şuan o havamda değilim. Bırakalım o zaten bir şekilde gelecek. "

dedim. Oyun sadece L'e yapılacaktı bugün. Ben zaten kızı istediğim an yanıma getirebilecek güçteydim. Kızdan gerçekten hoşlanmış gibi yapıp onu sinir etmek daha güzel olacaktı. Tabii ya ben bir Slytherin'dim sonuçta. Yani her muggledan nefret etmek zorundaydım ya da muggleları kullanmak zorundaydım. Gerçi benliğim zaten onları sevmeme izin vermiyordu yani bunu bir zorunluluk olarak görmüyordum. Doğamdan gelen bir şeydi. Fakat her an her şeyin değişmesi mümkündü değil mi ? Yani en azından numaradan değişecekti. Bir kaç dakika boyunca kızla bakışmıştık. Yanındaki pembe saçlı garip kız saçma sapan hareketler yapıyordu, sanırım ona baktığımı düşünüyordu. Diğer yanındaki daha bir garip kız onu dürtükleyerek diğer kızla bakıştığımı işaret edince pembeli bir hayli bozulmuş görünüyordu. Ama diğer kızda bakılmayacak gibi değildi. Birde safkan bir cadı olsa, kaçırmazdım.

Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 17:14

Oyun yok mu? O kadar heyecan boşa mı gitmişti şimdi. Madem oyun yoktu ne diye beni heveslendirmişti? Hayalkırıklığıyla ona döndüm ve dudaklarımı sarkıtarak "Ne yani fırsat ayağımıza gelmişken öyle oturacak mıyız?" dedim. O zamana kadar Aris'in kızla bakıştığını fark etmemiştim. Kız çekingen gülümsemesiyle bakıyordu ona ve Aris de bütün çekiciliğini kullanıyordu. Tam da ağına düşürebilecek bir Muggle bulmuşken eğlencenin olmayışı cidden üzmüştü beni.

Ben de onun baktığı yöne bakıp gözlerimi devirirken pembeli olanın havası sönmüş gibiydi. En azından buna sevinebilirdim. Aniden hiç beklemediğim birşey oldu ve ağzımın açık kalmasına yetecek kadar şaşkınlık vericiydi. Aris'le bakışan kız, diğerlerine aldırmadan masasından kalktı ve bize doğru yürümeye başladı. Her adımında uzun dalgalı saçları sallanırken, gözleri yaptığından çok da emin olmayışını ele veriyordu. Yine de, kendinden emin duruşuyla güzel fiziğini ortaya sermiş ve oradaki hemen hemen tüm erkeklerin ona bakmasını sağlamıştı. Çoğu, tıpkı benim gibi bu kadar alımlı olabileceğini düşünmemişti. Boyu da benden uzundu! Ah, yanında sönük kalmak mı? Hem de bir Muggle'ın önünde! Tanrım, bu katlanılamaz birşeydi!

Yinede herşeye rağmen soğukkanlılığımı koruyarak bize doğru gelmesini bekledim. Masaya doğru attığı her adımda geri dönme isteği vardı ama arkadaşlarının önünde korkak damgası yemek istemiyordu ki bunu kimse istemezdi. Onun yerine reddedilmeyi tercih edeceğine adım gibi emindim. Üstelik Aris'in onu reddedecek gibi bir havası yoktu. Kız masamıza gelip aynı çekingen gülümsemeyle "Merhaba." dediğinde sesinin de hoş olduğunu düşünmeme sebep oldu. Tanrı aşkına o sadece bir Muggle'dı!
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 17:29

"Ne yani fırsat ayağımıza gelmişken öyle oturacak mıyız?"

L'e dönmüş onun nasıl böyle olduğunu anlamaya çalışıyordum. Haydi diyelim ben gerçekten duygusuzun tekiyim, peki ya o ? Darq'ı bu kadar severken benim başka bir kızı eğlence amacıyla kullanmama yardım edecek hatta bir de eğlenecek miydi ? Muggledı evet, olabilirdi de. Cinsiyeti sonuçta kızdı. Kendisiyle böylesine oynanması hoşuna gidecek miydi de sanki benim başkasıyla oynamamı onu eğlendirmemi istiyordu. Tamam, ben yapıyordum zaten bunu, eskiden. Ama isteğimle oluyordu. Şu anki isteğim ise bu mugglela oyun oynamak yerine, L ile oynamaktı. Ben L'e bakmış tam konuşmak için ağzımı aralarken onun gözlerinin faltaşı gibi açıldığını görmüştüm. Masaya doğru bakıyordu. Ama gözleri nedense masada oturan birine bakmak için fazla yukarıya yönelmişti. Ani bir hareketle kafamı çevirdiğimde bakıştığım kızın masamıza gelmesine sadece üç adım kalmıştı. O üç adımda da onu yeterince inceleyebilmiştim zaten. Uzun dalgalı saçlarına rüzgar vuruyormuş gibiydi. O yürürken ahenkle dans ediyorlardı sanki. Gözleriyle sadece bana odaklanmıştı, Fiziği kendinden emin dursa da gözleri ne kadar çekindiğini belli ediyordu. Ah, hadi zaten bir muggle'ın tamamıyla mükemmel olmasını bekleyemezdim değil mi ? Şu ana kadar gördüğümde yeterince iyiydi zaten bir muggle için. Boyu da sanki L'den uzundu. L'in takıntılı olduğu bir konuda kız onu geçiyordu. Bu sırada kız iyice masaya yaklaşmıştı. Durup sadece bir saniye nefes aldı ve " Merhaba. " dedi.

Aman Allah'ım sesi de bir o kadar duruydu. Bir anlık bir şaşkınlıktan sonra oturduğum sandalyeden kalkıp gülümseyerek " Merhaba. Ben Damir. " dedim. Genelde karanlık işler yaparken Aris'i kullanır, böyle şeyler yaparkende Damir'i kullanırdım. Ufak bir el hareketiyle L'i uyandırdım duruma. Yüzüne gülümseme yayıldığını fark ediyordum. Kıza bakarak sandalyeyi çektim ve oturmasına yardım ettim. " Ben de Abby. " Bir bana bir de L'e bakmıştı. Sevgili olduğumuzu düşünse buraya gelmezdi herhalde. Ama Abby konuştukça daha da garipsiyordum onu. Bu kız muggle olamazdı.
Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 18:05

Ben saf saf kıza bakıp hayıflanırken Aris onu masaya oturtma çabasındaydı. Kız,ya da Abby, arkadaşlarına dönüp cesur bir gülümseme gönderdiğinde Aris de yanına oturmakla meşguldü. Oyun mu oynayacaktı da Damir demişti kıza? Kendimi toparladığımda Aris'in ne yapacağını anlamak için onlara bakarken Abby ile göz göze geldim ve konuşmak zorunda kaldım. Oysa dışardan seyretmek daha kolaydı. Hele de ortada ne döndüğünü bilmezken. "Memnun oldum. Bende..." birden gerçekten adımı söylemeli miyim diye tereddüt etsemde bu kısa sürdü. Nasılsa Muggle'ların hafızaları balıklarınkinden farksızdı. Üstelik benimki gibi uzun ve karmaşık bir ada sahipseniz bu onlar için daha da zor olurdu. "Ben Lómadriethiel" dedim gülümseme eşliğinde.

Aris'e baktığımda hayranlıkla Abby'i seyretmekte olduğunu gördüm. Tanrım, neler oluyordu? Her konuşusmasında saçlarındaki ufak dalgalar omzunda zıplarken bir Muggle'a göre fazla iyi olduğunu düşünürken buldum kendimi. Lanet olsun! Sohbet hızla ilerlerken kendimi onlarla konuşurken buldum. Sonunda hafif kızararak itirafta bulundu. "Biliyor musunuz, sizinle konuşamayacağım üzerine bahse girdiler. Ama sen bana öyle bakınca kendimde o cesareti buldum. Hem de sizinle takılmak onlardan çok daha eğlenceli." dediğinde aslında arkadaşlarım dedikleriyle sadece zorunluluktan takıldığını anladım. Yalnızlığın zorluğunu bildiğim için karşımda oturan Muggle kıza acımıştım. Ama "Acıma, acınacak hale düşersin." sözüne inandığımdan hiçbir şey belli etmemeye çalışmıştım ama "Buna üzüldüm." diyen sesimi duydum. Lanet olsun! Çenemi tutmayı öğrenmeliydim...
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 18:26

L ve Abby arasındaki garip bakışmayı çözmeye çalışırken sessizce Abby'i izlemeye devam ediyordum. Uzaktan göründüğünden bin kat daha güzeldi çünkü. L'in - emin olmasam da - kıskanç bakışları altında, Abby arkasını dönüp arkadaşlarına bir zafer gülümsemesi göndermişti. Sanırım, onlarla daha önce buraya gelmeyi konuşmuş hatta belki de iddiaya girmişti onlarla. Demek masama bu kadar çok gelmek istiyordu. Ben bu kızı bu gün otele bile götürürdüm. Aklıma şeytani planlar gelmeye başlıyordu. Yine tutmuştu Slytherin damarım. L bu sırada kıza yalandan da olsa memnun olduğunu söylerken adını da vermişti. Sadece bir anlık bir tereddütte bulunmuştu. Oysa normalde mugglelara adını vermeyi sevmez, hatta vermezdi bile. Neydi o garip muggle adı ? Hah , Melissa. Oyunlarımızda kullandığı adı buydu. Bu sırada önümde duran lezzetli tatlı çaresizce benim tarafımdan yenilmeyi beklerken ben kızı incelemeye devam ediyordum.

"Biliyor musunuz, sizinle konuşamayacağım üzerine bahse girdiler. Ama sen bana öyle bakınca kendimde o cesareti buldum. Hem de sizinle takılmak onlardan çok daha eğlenceli."

Bunu söylemesi pekte hoşuma gitmemişti aslında. Bu gerçekten benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamam için büyük bir karmaşa yaratmıştı aklımda. Sadece bir bahis için mi buradaydı yani, gerçi bunu bende düşünmüştüm ama. Bu sırada L üzülmüş gibi garip bir surat ifadesi takındı ve " Buna üzüldüm. " dedi. Her an kahkaha atabilecek durumdaydım. L bir muggle'a üzülmüştü ? Olacak şey değildi. Kıza bakarak " Ah, daha iyi yapmışsın. Biz de seni aramızda görmek istiyorduk. Kaç yaşındasın ? " Benden büyük olması tek duamdı şuanlık. " 17, siz ? " dediği anda içimi huzur kaplamıştı.

" Ben 18'im. "

Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 19:19

İşte yaş konusu. Aris'in en sevdiği şeydi yaşını büyüterek söylemek. Gerçi hala neler olduğunu anlamamıştım. Oyun mu oynuyorduk yoksa gerçekten hoşlanmış mıydı ondan? Eğer hoşlandıysa biri onu kendine getirmeliydi. O bir Muggle! Kızı hayranlıkla izlerken onu omuzlarından tutup sarsmamak için kendimi zor tutuyordum. Arghh... Ona cidden kızdığımı hissediyordum. Lanet olsun, tek istediğim birlikteyken her zaman yaptığımız şeyi yapmaktı ki bunda haksız da sayılmazdım. Uzun zamandır görüşmüyorduk üstelik. Ama o geçmiş karşıma İtalyan bir Muggle'la flört ediyordu. Bunu kaldırabileceğimi mi düşünmüştü?

Yine de kendimden ödün vermemeye gayret ediyordum. Asla, o kızın yanında kontrolümü kaybetmeyecektim. Buna bütün gün dayanmam gerekse bile! Bir kere inat ettiğime göre, bu işin içinden kolay sıyrılamayacağımı kabul etmem gerekir. Ne de olsa bu sefer rakibim Aris ve o kız. Tanrım, Aris delirdin mi? buz gibi bakışlarımı onlardan alıp kapıya çevirdim. Görmezsem, kızmazdım. Yani sanırım kızmazdım. Çünkü görmesem bile konuşmalarını duyup, küçük kızımınız -tamam benden büyük olabilirdi ama sihirsiz olması onu yeterince küçük kılıyordu- taklidini yapmamak için kendimi zor tutuyordum. Çok güzel, heyecanla beklediğim günüm berbat olmuştu. Hem de küçük Muggle kızımız yüzünden. İstemeden yüzümü buruşturduğumun ve Aris'in bunu fark ettiğini gördüğümde hemen toparlandım ve "Lavaboya gitmeliyim. Siz de baş başa konuşun biraz." dedim ve işlemeli el örgüsü çantamı alıp hızla masadan kalktım.

Aynada saçlarımı düzeltip makyajımı tazelediğimde daha birkaç dakika bile geçmemişti. Onu, bana gölge düşürecek biri olarak görmesemde benden bir-sıfır öndeydi. Sonuçta kızın boyu uzundu! Kesinlikle komplekse girmeme sebep olacak derecede sinirlenmiştim. Elimi saçlarımın arasından geçirip kabarmasına sebep olduğumda lanet ederek masaya doğru gittim...
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePerş. 08 Nis. 2010, 20:59

L kızın sorusuna cevap vermek yerine kıskanç bakışlarında ısrarcı olmuştu. Ona gülmemek elimde değildi. Kendimi hiç kimse için bu kadar sıktığımı hatırlamıyordum. Bu sırada L buruşturduğu yüz ifadesini bir kenara atarak "Lavaboya gitmeliyim. Siz
de baş başa konuşun biraz." Hadi ama gitmese de olurdu. Bunu neden yaptığını açıkça anlayabiliyordum. Ben ve Abby'nin konuşlarından rahatsız olduğu açıktı. Sessizce ona bakmayı sürdürüyordum. Abby ise yüzündeki çekici gülümsemesiyle onun masadan ayrılmasını bekliyordu. L çantasını alıp masadan ayrıldığında o tuvalete girene kadar arkasından baktım. Hayli sinirlenmiş olacaktı ki beni o kızla tek başıma masada bırakmayı göze almıştı. Sessizce Abby'e döndüm. Bana hayranlık içinde bakan bu güzeli nasıl geri çevirebilirdim ki ? Hem muggle olduğu ne malumdu. Belki de sihirliydi. Güzeldi bir de sihirli olması için nelerimi vermezdim. Masada yalnız kaldığımız anlarda " Sanırım benden hoşlanmadı. " dedi. L den bahsediyordu. Onun şu ana kadar benim yakın arkadaşım olan hiç bir kızdan hoşlandığını görmemiştim ki ben zaten. Nasıl açıklanacak bir durumdu bu anlayamamıştım zaten herhalde açıklanamazdı da. Kıza bakarak " Hoşlanmadı. En iyisi sen bana numaranı ver. Ben seni daha sonra ararım. "

Kız sanki daha önceden hazırlamış gibi çantasından bir kağıt çıkardı. Ben ona şaşkınlıkla bakarken o kağıdı elime tutuşturup yanağım ve boynum arasına bir öpücük bıraktı ve masadan aynı eminlikte kalkıp gitti. Elime tutuşturulmuş kağıda mı emin adımlarla giden kıza mı yoksa iyice sinirlenmiş masaya doğru gelen L'e mi baksam şaşırmıştım doğrusu.

Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeCuma 09 Nis. 2010, 17:18

Masaya doğru ilerlerken Abby'nin kalktığını gördüm. Sonunda! Gerçi günümü berbat etmeyi başarmıştı ama olsun. Gitmesiyle de yetinebilirdim sanırım. Masaya oturup gözlerimi devirdim. Aris'e ters ters bakarken elindeki kağıtla ona olan siniri daha da artmıştı. Tanrım, numarasını ya da adresini falan mı almıştı? Ah, Tanrı aşkına o bir Muggle! Parmaklarımla masada ritim tutarken kızın olanları heyecanla arkadaşlarına anlatmasını izliyordum. Yüzümü buruşturup "Bıdı bıdı bıdı..." diyerek taklidini yaptım. Bu kız yüzünden yüzüm kırışacaktı. Bakışlarımı tekrar Aris'in yeşil gözlerine çevirdiğimde bütün alaycılığımla "Ah, böldüğüm için özür dilerim. Sanırım planınız vardı." dedim kağıdı işaret ederek.

Gerçekten yanındaki hiçbir kızdan hoşlanmıyor olabilirdim ama bu benden kaynaklı bir sorun değildi ki. Yani, hoşlanmadığım tipte kızlarla takılıyorsa ne yapabilirdim ki? Cadı olsa bir yerde anlayış gösterebilirdim belki ama kızda sihir namına zerre kadar bir şey yoktu. Bu çocuğun kesinlikle kendine gelmesi gerek! Yoksa bu gidişle ben sinir krizi geçirip şifacıların eline kalacaktım. Her ne kadar işlerini iyi de yapsalar o tür olaylardan feci derecede korkardım.

Günümü berbat eden kıza ters ters bakarken aynı bakışların pembelide yansıdığını gördüm. Belki de önyargılı olmamak gerekirdi. Belki de hepsinden çok daha iyiydi. Kızlar hesabı ödeyip kalktıklarında Abby tekrar masaya geldi. Bu sefer öncekine göre çok daha neşeli ve özgüveni yerindeydi. Aman ne büyük olay! "Biz gidiyoruz da hoşçakal demek istedim. Belki ararsın." dedi ve ağzımı açık bırakcak şekilde Aris'i yanağı mı dudağı mı olduğunu kestiremediğim yerinden öpüp kızararak gitti. Aman Tanrım, berbat!
Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePaz 11 Nis. 2010, 14:52

L masaya geldiği zaman bana olan ters bakışları elimdeki kağıt parçasına yönelmiş, onu farkedince sanki daha da sinirlenmişti. Bakışları gittikçe sertleşiyor, adeta delici bir kurşundan farksızlaşıyordu. Sessizce devam ettim onu izlemeye, masaya oturduktan sonra hala Abby'i izliyordu. Ben de kafamı o yöne çevirmiştim, Abby heyecanlı heyecanlı arkadaşlarına bir şeyler anlatıyordu. Büyük ihtimalle masada konuşulanlardı. Onu umursamayarak dinleyen pembe saçlı arkadaşı gibi bende umursamayarak L'e döndüm ve onun "Bıdı bıdı bıdı..." diyişine gülerek tepki verdim.

Elimdeki kağıdı iyice buruşturarak cebime soktuğumda L bana dönmüş delici bakışlarını gözlerime sabitlemiş ve imalı imalı "Ah, böldüğüm için özür dilerim. Sanırım planınız vardı." demişti. Ufak bir kahkaha attım. Kıskanması anlamsızdı. Neden kıskanıyorsun beni diye sorabilirdim aslında ona ama bunu yapıp onu bu zor duruma sokmak istemedim. " Sorun değil, sonra hallederim. " dedim. Hala gülüyordum aslında. Oysa yüzündeki o sinirli ifadeyle beklemeye devam ediyordu sanırım gönlünü almamı. Yanımdaki hiç bir kızdan hoşlanmamıştı şu ana kadar bilmiyordum arkadaşlarımla olan derdi neydi. Bu sırada Abby yine o havalı tavrıyla masamıza gelmişti. "Biz gidiyoruz da hoşçakal demek istedim. Belki ararsın." Arar mıydım aramaz mıydım orasını bilemeyecektim. Belki kullanmak için olabilirdi. Ben ona gülümsemeye çalışırken o beni dudağımın sınırından öpmüştü. Hafif bir tiksinme yaşamıştım ben o sırada. Put gibi kalmıştım. Ne gerek vardı böyle bir harekete. Kız uzaklaştıktan sonra elimin tersiyle dudağımı silerek " Ah, iğrenç, ıy. " gibi garip tepkiler veriyordum. Cebimdeki notu çıkararak masaya fırlattım. Bu da neydi böyle ? Beni öpmek onun ne haddineydi hem de ben istemeden ?!
Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 15:40

Tanrım, iğrenç! Kız, kendinden emin bir edayla giderken Aris, iğrenme tepkileri veriyordu. Bu duruma Muggle'lar kendi düşen ağlamaz derlerdi sanırım. Dudaklarım yukarı doğru kıvrılırken ona, bilmiş bilmiş bakışlar atıyordum. Eh, ne de olsa kendi hatasıydı. Cebindeki buruşmuş notu masaya bıraktığında hemen kağıda uzandım. Kırışmış parçayı açmaya çalışırken kıkırdıyordum. Tam tahmin ettiğim gibi. Kesinlikle bu kız tam bir morondu. Yani, öyle aramasını beklemek falan...

Ukala tavrımdan ödün vermeyerek "Baksana kızı utandırdın Aris. Ne öyle ortalık yerde öpüşmek falan." dedim kahkahalarımı bastırmaya çalıştığımdan sesim boğuk çıkmıştı. Saçlarımı arkaya savururken elimdeki notu masaya bıraktım ve "Kaybetme şunu. Ararsın." diye ekledim. Kızın telefonun başında heyecanla bekleyişini hayal edebiliyordum. İlk gün, saçlarını özenle yapmış, en güzel kıyafetini -Muggle işi tasarımların harika olduğunu kabul etmek zorundayım.- giymiş telefonun başında beklerken uykuya dalınır. İkinci gün, yine güzel bir kıyafet giyilmiş ama saçlar yapılmamış olarak beklenir ki telefon yine gelmez. Bu arada arkadaşları sürekli sıkıştırır. En eğlenceli kısımda bu olmalı. Ve üçücü gün umutlar tükenmişse de telefonun başında beklenir, ev haliyle. Ama her ihtimale karşı bir takım önceden hazırlanmıştır. Henüz Hogwarts'a gitmeden, ilkokul arkadaşlarımdan biri böyle bir olay anlatmıştı ki o zamanlar oldukça küçüktük. Kim bilir bu kız neler yapacaktı?

Düşüncelerim kahkaha atma isteğimi arttırırken kendimle savaşıyordum. Ama sonunda bütün masalardaki başların bana dönmesine sebep olacak bir kahkaha atmıştım. Yaşlı çift olumsuzca başını iki yana sallarken, genç arkadaş grupları kahkahama gülücükleriyle eşlik ediyorlardı. Ah, bir bilseler neye güldüğümü böyle tutabilir miydiler kendilerini? Bakışlarımı Aris'in okyanusu andıran yeşil gözlerine çevirdim ve gülüşlerime bir son verdim. Aklıma gelen kavgamızın ardından daha ciddi görünmeye çalışıyordum. Sonuçta, bir tartışma daha istemezdik değil mi?

Aris Damir Rouvas
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Aris Damir Rouvas

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 16:55

"Baksana kızı utandırdın Aris. Ne öyle ortalık yerde öpüşmek falan."

L'e yönelttiğim sert bakışlarım onun daha da gülmesine neden olmuştu. Masaya fırlattığım notu almış kıkır kıkır gülüyordu. Onu durdurmak imkansızdı. Ben de hiç bozuntuya vermeden ellerimi masanın üzerine koydum ve sessizce onun durmasını bekledim. Ama gittikçe daha da artan kahkahaları bitecek gibi değildi.
" Kaybetme şunu. Ararsın. " diyerek gülüyordu. Kızların yapacaklarını bildiği için bu kadar gülmüş olacaktı. Hani telefonun başında hazırlanarak beklemek gibi. Bu muggle kızı başta adam edebileceğimi düşünmüştüm fakat bu imkansızdı. Henüz yirmi dakika önce tanıdığı bir erkeği bile dudaklarından öpebilecek kadar cesaretliyse buna ne denebilirdi ki. O erkek birde büyücüyse hatta üstüne de Slytherin'se. Bu bir felaketti gerçekten. Masaya bırakmış olduğu açık nottaki yazıya bakarak kafamı iki yana salladım. " Hayret bir şey. Ne sanıyor kendini ? " dedim. Söylenmelerim yüzünden daha da çok gülmeye başlamıştı. Başka bir masa da oturan yaşlı çift L'e bakıp onaylamayan şekilde gülerken diğer masadakilerde L'in gülmesine gülümseyerek destek veriyorlardı. Masada olanları bilseler böyle gülümseyebileceklerini sanmıyordum. " Tamam yeter. " dedim. Bende yavaşça gülmeye başlamıştım aslında. Gerçekten gülünesi bir durumdu.

Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Ek Bilgiler

~ Beyaz Masa ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Beyaz Masa ~   ~ Beyaz Masa ~ Icon_minitimeÇarş. 21 Nis. 2010, 15:20

Yavaş yavaş gülmeme katılırken kızın yaptığı davranışı yargılıyordu. Aslında haklıydı da. Daha kim olduğunu bilmeden öpüşmek... Ben yapar mıydım? Düşünürken gözümün önünde beliren anılardan çoktan yaptığımı fark ettim. Darq'la da daha tanışmadan öpüşmemiş miydik? Tanrım, bu Muggle kız nereden karşıma çıktı? Kendimi yargılamaktan nefret ediyordum gerçekten.

"Biz de kalksak iyi olur. Daha sana gezdireceğim yerler var." derken garsona işaret ediyordum. Akşama kadar, ayaklarımızın ağrısından duramayacağımız vakitte eve gitmeyi düşünüyordum. Hem Aris de benle gelirdi belki. Bir gün daha istiyorum çok mu? Müşterilerle ilgilendikten sonra sıra bize gelmiş olacakki beyaz masamızla tezat oluşturacak siyah hesap kutusu geldi. Birkaç Muggle parasından bırakıp masadan kalkmak için hareketlendik. Sandalyemin arkasına astığım el işi çantamı alırken Aris'e planlarımı anlatıyordum. Bundan sonra gideceğimiz yerleri adete bir tur rehberi havasında önceden tanıtmaya başlamıştım. İspanyol Merdivenleri, Klise... Gitmek için ona baktığımda bakışlarındaki endişeyi fark ettim. Eh, bu kadar yolu benimle yürümek zor olmalıydı.

Çantamı omzuma asıp koluna girdim ve onu dışarı sürükledim. Kaybettiğimiz her saniye eğlencemizden gidiyor gibi hissediyordum. Görecek ve yapacak çok şeyimiz vardı ne de olsa...

|RP Sonu!

~ Beyaz Masa ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ Siyah Masa ~
» ~ Lacivert Masa ~
» ~ Mor Masa ~
» ~ Yeşil Masa ~
» ~ Mavi Masa ~