AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Archles Samael Frohagen
Galadriél Circulus Sahibi & Avcı
Galadriél Circulus Sahibi & Avcı
avatar

Mesaj Sayısı : 98
Yaş : 25
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : Merlin aşkına! Herkes birbirini yesin, bana ne?
Kan Durumu : Melez
Asa : Ölümün Nefesi
Rp Yaşı : 29
Rp Sevgilisi : Tek eşlilik ona göre değil.
Kayıt Tarihi : 25/01/10
Ruh Hali :

MesajKonu: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Çarş. 27 Ocak 2010, 15:44

Bara inen merdivenlerden sonra sağ ve sol tarafta kalan iki girintiden sağdakinin ilkidir. Sağdaki girinti paravan ile iki bölmeye ayrılmıştır. Bu bölmeleri görmek epey zordur. Tüm bölmelerde uzun, köşeli siyah deri koltuklar ve önlerinde alçak masalar vardır. Partneriyle veya seksi çalışanlarla başbaşa vakit geçirmek isteyen müşteriler biraz masraf yaparak bu bölmelerde eğlenebilirler. gerekli ödemeyi yapmadan bu bölmelerin kullanımı kesinllikle yasaktır ve kötü sonuçlar doğuracaktır.

_________________

  The Slayer
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Cuma 05 Şub. 2010, 17:31

Kendimi atacak yer arıyorum desem yanlış olmazdı. İki gündür uğraşmadığım şey kalmamıştı. İblisler, Eva'nın arkadaşları ha bir de ölüm yiyenler vardı. Onların beni karanlıkta pusuya düşürme çabaları hala aklımdaydı. Atamıyordum bir türlü. Arkamdan vurulmuştum ve bunun da hesabını sormaya kararlıydım. Büyü dünyasında akla gelebilecek her yeri gezmiştim ancak kendime cazip gelen bir yer bulamamıştım. Fakat burası iyiydi. Deri koltuğa yayılıp ayaklarımı sehpalardan birinin üzerine koydum. Ah, verdiğim paraya değmişti doğrusu. Nedense para konusunda hiç sıkıntı çekmiyordum. Uzun zamandır harcamadığım içindi belki de... Ama daha doğrusu zırt pırt alışverişe çıkmıyordum. Zamanım olursa bir uğramaya karar verdim. Gözlerimi bir kapatıp tekrar açıyordum. Aklım sıra bir yandan gözlerimi dinlendiriyor bir yandan da etrafı izliyordum. Bu aralar çok şüpheci mi olmuştum ne? Eh, ama normaldi. Oturduğum, yattığım da diyebilirim, yere iyice yayıldım. Paramı buraya harcayabilirdim işte. Her gün gelip burada beş veya altı saat uyku çeksem bayağı zinde olurdum. Ama bu fikir bana saçma gelmişti. Hemen aklımdan uzaklaştırdım. Geçmekte olan garsona-sarışın diye onu seçmiştim-"Bir viski alabilir miyim?" diye sordum. "Buzlu olsun!" diye de belirttim. Burası dışarıdan göründüğü kadar kasvetli değildi. Hele de şu garson hatunlar buradayken.

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Cuma 05 Şub. 2010, 18:54

  Tarifsiz bir güne daha uyanmak...
  Her gün olduğu gibi yaşadığı hayattan memnuniyetini belli etmek istercesine gülerek kalkmıştı sabah genç kız. Arch' ın huysuzlanarak genişlettiği odasının sol çaprazında kalan ahşap pencereden tülü delen ilk ışıklar değmişti yüzüne. Tüm gerçekliğini üzerine geçirmiş an ve an gördüğü rüyadan uzaktı güneşin ıslattığı gözleri. Gülümsedi. Her zaman olduğunun aksine yavaş yavaş, basit adımlarla dört bir köşesinden açık mavi tüllerin sarktığı yatağından doğruldu ve karşısındaki şatafatlı bir çerçeveye alınmış aynanın karşısına geçti. Kalın bir saç fırçası saçlarının tüm buklelerini alabildiğinde ortaya çıkarırken, giysi dolabında dört ya da beş tane olduğuna bahse girebileceği düz ve tek tip siyah eteklerinden birini çıplak bacaklarından geçirdi. Bembeyaz gömleğini giyip kollarını özenle katladı ve sekiz düğmeden alttan beşi iliklendi yalnız. Yorgun bacakları bunu zerre belli etmeden koltuğa ilerletti onu. Uzun, ince topuklu rugan ayakkabılarının tokasını da iliştirdikten sonra yıllardır her sabah olduğu gibi hazırlanışının tek eksiği makyajı haline gelmişti kızda. Boy aynasının karşısına geçti tekrardan. Vücudunun güzelliğini striptizci kızların giydikleri kıyafetler kadar olmasa da sergilemesine yetiyordu yakası açık gömleği ve belki bir belki bir buçuk karış eteği. Yansımasına gülümserken, çilek tonunda rujunu sürdü dudaklarına. Basit ve doğal bir kaç rutuşla makyajını da tamamlamıştı. Vanilya kokulu parfümü boynundan ve kulaklarının ardından başlayıp tüm odayı kaplarken, genç kız çoktan kapıya yönelmişti. Hemen yan odadaki Adonia' nın hala uyuduğundan yemin edebilecek kadar eminken, karşısındaki küçük dolabın üzerinde duran, kenarları fırfır tarzı oyalarla donatılmış küçük önlüğünü aldı ve eteğinin üzerine bağladı. Bara inen merdivenler, eski illüzyonundan eser bırakmamıştı sanki. Artık göz yormuyordu.
  Aşağı indiğinde tahmin ettiği gibi Lûth çoktan kalkmış sahnenin kenarında yerini almıştı. Her zamanki güzelliğiyle. Ve Bianca. Barın arka kısmında olmasına rağmen göz alıcı saçlarını görebiliyordu Tashi. Uygun tabiri bulamıyordu ikisi içinde. -Evet, sevip sevmediğine karar veremiyordu belki de.
  Gün kızlar için yeni doğmuşken, sanki kahvaltılarını yapmak için gelmeye başlamıştı bile bir kaç yakışıklı yüz. Yorucu bir gün olacaktı. Yine.

**
  Kız günün beraberinde getirdiği tarifi imkansız duygu bütününden dolayı olsa gerek, ne yapması gerektiğini bilmiyormuş gibi ilerliyordu Saklı Arzu' nun bölmelerinde. Bianca' nın geçtiği bir odaya servis ettiği viskilerin ardından yan odadan kalın ve tok bir erkek sesi yeni bir sipariş veriyordu. Adımları saliselik bir duraksamanın ardından bölmenin girişine yöneldi ve adama gülümsedikten sonra sipariş ettiği viskiyi ve bölme numarasını not etti. Tekrar bir gülümsemenin ardından sağ bileğinin tersiyle sarı saçlarını sırtına savurdu.
  ``Bir buzlu viski. Hemen geliyor. İyi eğlenceler Efendim.`` dedi yalnızca. İlk iki cümlesinin donuk fakat sempatik tonuna karşı, son cümlesindeki iyi dileklerinin davetkârlığı aşikârdı. Aslında genç kız için es geçebileceği bir husustu. Alışmıştı artık. Onun için erkek dedikleri; bir kaç davetkâr hareketle ve emreder fısıltıyla yoldan çıkabilecek sadakatsiz canlılardı. Bu kadar. Kısa bir süre öylece durup adamın yakışıklı yüzünü inceledi. -Evet, hoştu. Sabahtan beri ağırladıkları göbekli ve kel adamların yanında kusursuz bir tercihti Tashi için. Bara dönen adımları kesinlikle daha seriydi ve hızlıydı. Bianca' ya bol buzlu bir viski söyledi ve bar boyunca yandaki masalardaki boş bardakları alarak ilerleyişinin ardından bar tezgahının diğer ucuna boşları bıraktı ve Bianca' nın savurduğu viskiyi aldı. Adımlarının artık aşina olduğu zeminde ilerleyişi aklından geçen düşüncelerle doğru orantılıydı sanki. Utok' un kendine ve Adonia' ya savurduğu tehdit kesinlikle es geçilecek türden değildi. Yapardı, evet. Amcası olabilirdi, işte bu yüzden tehlikeliydi. Baba' konumuna getirilmeyi haketmeyen adamın kardeşiydi. Yetmez miydi?
  Saklı Arzu' nun ilk bölmesine geldiğinde adamın deri koltuğa yayılmış vücudu kıpırdanmamıştı. Dalgın gözleri bir dinlenmek istercesine kapanıyordu, bir de açılıp etrafı süzüyordu. Tashi yüzüne kondurduğu gülümsemesini bozmadan alımlı bir tavırla adamın yanına yürüdü ve ayağını uzattığı sehpaya viskisini bıraktı. Adamın ilgisi üzerine çeken şüphesiz derin ses tonuydu.
  ``Başka bir isteğiniz?`` dedi biçimli kaşlarından birini kaldırırken. Sıkıntılı gözüküyordu adam. Eh, memnun kılmak da Tashi' ye düşüyordu.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   C.tesi 06 Şub. 2010, 10:34

``Bir buzlu viski. Hemen geliyor. İyi eğlenceler Efendim.`` dediğinde dönüp ona bakmamam için bir neden bulamadım. Lanet olsun! Bütün fıstıklar böyle barlarda mı çalışıyorlardı? Hem de yirmi dört saat. Acaba ona sadece 'merhaba' deyip çıkış saatini öğrense miydim? Hiç de fena olmazdı hani. Düşünerek zamanı geçirirken ayaklarımı uzattığım sehpaya bir bardak buzlu viski kondu. Başımı kaldırıp baktığımda ise beklediğim yüz ile karşı karşıya geldim. Gülümseyip ayaklarımı indirdim. Kolumu uzatıp viskiyi aldım. Tam içecektim ki bir sore ile karşılaştım. ``Başka bir isteğiniz?`` diye sordu merak içinde bakan gözlerle. Bir an ne söylemem gerektiğini düşündüm. Ah, romantizmden pek anladığım da söylenemezdi. Birinin bana ne söyleyeceğim konusunda bilgi vermesine hayır demezdim doğrusu ama burada tek başımaydım. "Evet, var!" dedim heyecan ile. "Otursana." Evet şimdi harekete geçme zamanıydı. Bildiğimi okuyacaktım yine. Nasıl yapılır bilmiyordum ama bir şekilde halledecektim bu meseleyi. "Şeyy ben nasıl yapacağımı bilmiyorum o yüzden üzgünüm. Ama sormak zorundayım. Çıkış saatin kaçta acaba? Ya da çıkış saati gibi bir şey var mı? Tabi tüm gün çalışmıyorsan." Niye tutukluk yapmıştım? Leo nasıl tutukluk yaparsın, dedi içimden bir ses. Bilmiyorum, diye yanıtladım onu. Saçma sapan hareketler ediyordum adeta. Çapkın Leo'ya ne olmuştu. İşle kafayı bozmuş olmam beni değiştirmiş miydi?

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Paz 07 Şub. 2010, 21:32

  Adamın üzerine yönelen bakışları Tashi' nin ister istemez erkeklerin karşısında aldığı hal ve tavrı üzerine giyinmesine sebep olmuştu. Burnu biraz havaya kalkmış, dudakları yüzünde belirginleşmiş ve sırtını dikleştirmişti. Bunların hepsine bedel bakışlarla süzüyordu adamı. Hayatında herşeyi sorgulayabilirdi belki, yadırganan herşeyi aykırı oluştuğundan sıyırıp ayrı bir kılıfa sokabilirdi. Ama bunlardan biri asla olmayacak kadar güvendii tek şey güzelliğinin en eşsiz süsü gözleriydi kendince. Artık fazla aşikârdı ne anlatmak istedikleri, artık fazla kolaydı baştan çıkarması istediğini. Ömrü boyunca peşi sıra kovalanmış bir döngüyü sürdürüyordu adeta. Yine böyleydi.
  Adamın ayaklarını indirip onu oturması için Galadriél' e fazla nazik kaçan bir tavırla davet etmesinin ardından, genç kız yalnızca gülümsedi ve adamın istediği gibi yanındaki tekli deri koltuğa oturdu. Buradan sonra gelişecek sahneyi biliyordu, kuramdı resmen bu. Knocturn' ün ıssız sokaklarında yürüyen genç cadıların çoğunluğunun bayılarak kollarına koşabileceği bir adam sayılabilecek Kederli-Çocuk; belli ki aklının engin denizinde uçuşan bir ton kara düşünceyi silmek için Arch' ın sağlam ücretle soyup soğana çevirebileceği kadar güzel bir bölme kiralamıştı Saklı Arzu' dan. -Evet, Tashi her bölmenin her zerresini adı gibi bilirdi. İlki; diğerlerinden daha büyük ve şüphesiz daha bir gösterişli dururdu. Ahh, evet bu iyiydi. En azından az sonra gelişeceklerden zevk alabilitesini arttırırdı.
  Aklında süzülen tonla düşünce adamın ince ve Tashi için alışılmışlığın fazlasıyla nazik sesiyle silindi gitti. Tanıyordu sanki onu. Evet, cadılar için çıkan şu saçma dedikoduların ve son moda cübbelerin kaynadığı dergilerden birinde görmüştü sanki onu. Hayal meyal hatırlıyordu. Genç adam neredeyse elleri birbirine dolanmış bir şekilde çıkış saatini sormaya çalışırken Tashi onu kaşlarını kaldırmış gülümser bir ifadeyle izliyordu. Cümlesini tamamlamasıyla aklından geçirmesi de bir oldu; Hayır tatlım burada çıkış saati olmaz.
  Genç adam ona bakarken kesinlikle kendini fazlasıyla iyi pazarlayan ti bir kahkaha koyverdi. Bu işine yakınmasından ya da söylediğinin komikliğinden değil; adamın ilgisini çekmeye odaklı bir sesti. Ama o bunu anlamazdı, şu zamana kadar anlamamışlardı. Kısacık eteğini umursamaksızın ayağa fırladı ve yavaş adımlarla adamın oturduğu tekli koltuğun koluna oturdu. Sağ kolunu adamın boynunun ardından koltuğa koyarken bacak bacak üzerine atıp saçlarını savurdu. -İşini mi yapıyordu? Belki evet, belki hayır. -Karşısında oturan adam onda farklı bir etki yaratmış mıydı? Kesinlikle. Nazikti, kibardı ve yadsımasız bir gerçekti ki; testesteron yüklü ayı yavruları gibi Tashi' ye bir malmışçasına bakmıyordu. İşte bu, harikaydı!
  Adam başını kaldırmış genç kıza bakarken, dudaklarında kalan kahkahanın son kırıntıları da kaybolup kendini gülümsemeye bıraktı. İçten ve baştan çıkarıcı bir gülümsemeye...
  ``Hayır, burada çıkış saati söz konusu olmaz. `` dedi dert yanarmışçasına. Eteğinde, beline sıkıştırdığı asasını aldı ve küçük bir hareketle yavaşça bölmenin kapısını kapattı. Genç adama dönüp; ``Her işimiz burada görülür...?`` dedi cümlesini sonunda sanki ismini söyemek istermişçesine bir imâ bırakarak. Bir türlü anımsayamadığı bu adı öğrenmeliydi herhalde.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Cuma 12 Şub. 2010, 17:03

``Hayır, burada çıkış saati söz konusu olmaz. `` dedi şikayetçi bir tavırla. Halbuki burası o kadar eğlencesiz bir yere benzemiyordu. Eh tabi sadece biz erkekler için öyle sayılırdı. Kızlar için her zaman yapılan şeylerdi buradakiler. Bir an karşımdaki kızın ve diğerlerinin burada yaptığı işleri düşündüm. Garsonluk, temizlik ve... Aklıma gelince bile tüylerim diken diken oluyordu. Bir kıza malmış gibi davranmak sanırım beniz tarzım değildi. Hiçbir zaman birisine öyle davranmamıştım. ``Her işimiz burada görülür...?`` dedi kapıyı kapattıktan sonra. Aah! Sanırım kadın diğerleri gibi davranacağımı sanıyordu. Kapıyı kapatması sanırım hayra alamet değildi. Ben buraya 'o'nun için gelmemiştim ki. Sadece evden uzakta bir kadın ile konuşmak istiyordum. Belki sonra beni ikna edebilirdi. Ancak hayır belki de olmazdı. "Adım Leonard. Beni tanıyor olmalısın." dedim gülümseyerek. Bir konu bulup muhabbete başlamak istediğim belliydi. Ama sonra nereye gidebileceğiize dair düşünmeye başladım. Kızla muhabbeti ilerlettiğimi ve her gün onu görmek için buraya geldiğimi hayal ettim. Evet onun için gelebilirdim.

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Cuma 12 Şub. 2010, 17:29


  Adama bariz bir şekilde süzer gözlerle bakıyordu genç kız. Onun oturuşundan, konuşmasından ve esen o farklı kokusundan anlamıştı kız. Farklı birşeyler olduğunu. Bu klasik bir iş olmayacaktı. Bu Tashi' nin körpe zamanlarından kalma açizliğini bile dışarı vurabileceği bir tanışma faslı olacaktı belki de. Aslında; adamın kusursuz bir enginlikte derinliğe sahip gözlerinden belliydi, farklı bir yön çizecekti. Belki şimdisi belki de sonrası için... ``Adım Leonard. Beni tanıyor olmalısın.`` dedi genç adam kadın için yine fazla iç açıcı kaçan bir gülümsemeyle. Tashi de istemeden gülümsedi. Ne diye gülecekti ki? Hâli komikti. Basit bir viski servis etmişti ve işini yapıp dakikalar içinde tekrar barda yürüyen kocaman vücutlu kimisi tiskinç göbekli beylerin arasına karışacaktı. Oysa şimdi... Genç adamdan esen ilgi geçici bir koku vardı. -Evet, kızın titizlikle özen gösterdiği parfümün ötesinde bir çekimi vardı. Gülümsediğinde ön plana çıkan kusursu düzgün dişleri bembeyazdı yüzüne incelik katıyordu. Gözleri... Gerçekten hoş sayılabilecek bir maviyle parlıyorlardı. Evet, adam ağzını açtığında Tashi tanımıştı bu yüzü. Leonard.
  Aklına ilk gelen gerçekten çalışkan bir iyilik meleği olduğuydu. Pek ilgi alanına girmemesine karşın, adamı gündeme getiren buydu. Bu sebebe verdi hepsini. Sonrasında ise aklında yer edinen hoş sayılabilecek eşi oldu. Adını bilmiyordu, çünkü ilgilenmiyordu. Ama bu adamın düğününün gazetelerde yer aldığını da hatırlıyordu. Önemsemedi. Önemsemesi gereken bir şey değildi çünkü. Alışkındı, fazlasıyla. Şu anda Galadriél' in şatafatlı duvarları arasında siyah tahta parkelerde bıraktıkları adım sesleri yankılanan iki ayaklı konuşabilir canlı sürüsünden en az yüzde yetmişi evliydi. On ikiden bir atıştı bu saptama. Gülümsemesini daha da yüzüne yayarak, tüm vücudunun aşina haline geldiği koltuğun kenarından kalkıp adamın karşısındaki, az önceki deri koltuğuna geçti. Bu adam diğerleri gibi değilse, onlar gibi tabiri caiz ise 'kaldırım kadınları' tarzı bir muamele haketmiyordu.
  ``Imm, Leo. Winchester. Tanıyor olabilirim. `` dedi gülerek. Leo' nun niyeti doğrultusunda, kızın anladığını ve ona seve seve istediğine eşlik edeceğini bilmesini istiyordu. Belli de ediyordu. Sol bacağını sağ bacağının üzerine yerleştirdi ve boynunu gülümseyerek sağ omzuna büktü. Saçlarını da başının altına toparlayıp sabahtan beri oturmamış oluşundan ağrıdığını düşündüğü boynunu adama ağrısını belli etmeden kısa bir ovuşturdu. Elini indirdi fakat başını doğrultmadı. Gülümseyerek devam etti cümlesine, adamın ne cevap vereceğini merak ediyordu işin aslı.
  ``-Evet, sanırım aydınlık tarafın hoş çiflerinden birini oluşturan şu adamsın. `` dedi imâ dolu bir şekilde. Konuşmak mı istiyordu? Tashi ona da en iyi ilaç olurdu.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Cuma 12 Şub. 2010, 17:45

``Imm, Leo. Winchester. Tanıyor olabilirim. `` dedi gözlerini kısıp hatırlamaya çalıştığı vakit. Ardından bacak bacak üstüne atıp elini boynuna götürdü. Bir şeyden rahatsız gibiydi. Ne olduğunu düşündüm ancak sanırım önemli değildi şimdilik. ``-Evet, sanırım aydınlık tarafın hoş çiflerinden birini oluşturan şu adamsın. `` diye devam etti. Sanırım ünüm yayılıyordu. Hoş, diye düşündüm. En azından kötü bir şey dolayısıyka adım çıkmasından iyidir. Yararlı bir şey ile tanıyacak ise büyü dünyası beni. Bırakayım da tanısınlar. Kadının bir bacağı hala diğerinin üzerindeydi ve ben yüzüne bakmaya gayret gösteriyordum. Az önce dediklerini düşünerek kendimi oradan soyutlamayı deneyeyecektim. Çift mi demişti kadın. Bir an duraksadım. "Ben..." diyebildim sadece. 'Boşandım diyememiştim. Her nedense boğazımdan çıkaramamıştım o kelimeyi. "Artık çift değiliz." dedim en sonunda. Sonra tekrar sessizliğe gömüldüm. Parmaklarımla deri cekedimin düğmeleriyle oynuyordum. Kendimi oyalamak için gerçekten de güzel yöntemlerim vardı doğrusu. Sonra gülmeye çalışarak. "İnsanlar beni her ne kadar ZAY'a başkaldırmış bir asi olarak görselerde, bazılarının 'hoş' tabirini kullanmasını beğendim. Teşekkür ederim. İsimsiz bayan." dedim. İsmini öğrenmemde yardımı olurdu muhtemelen.

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Paz 14 Şub. 2010, 13:37

  "İnsanlar beni her ne kadar ZAY'a başkaldırmış bir asi olarak görselerde, bazılarının 'hoş' tabirini kullanmasını beğendim. Teşekkür ederim. İsimsiz bayan."

  Kendini bir 'asi' olarak görmesi Tashi' yi gülümsetmişti. -Evet, taraf konularıyla alakasının olmamasından olsa gerek bu konuda yapılan çalışmalar, başkaldırışlar ya da isyanlar; O' na varolduğundan beri yaşadıklarının yanında yalnızca önsöz gibi geliyordu. Dertlerini dökeceği bir ailesi olmamıştı, aksine dertlerinin tek sorumlusuydu ailesi. Başı sıkıştığında koşacak bir dostu da yoktu. Kendini bildi bileli tek sırdaşı Nxlyn' di. Sessiz bir teşekkür gönderdi, hâlâ ruhunda saklı sandığı katledilmiş kardeşine. İyi ki varsın, ruhumun ebedi parçası.
  İçinden geçirdikleri gözlerini Leo' dan ayırıp masanın bir köşesine dikmesine sebep olmuştu. Derin bir yaraydı şu an deştiği. Kendine acı vermekten zevk alan mazoşist bir ruhun kalıntılarını dürtüyordu, sebepsizce. Diliyle dudaklarını ıslattı kısa bir. Hemen gözlerini adamın gözlerine değdirdi. Aklına dolan düşünce basitti; O kadar büyük bir aşkla evlenen bir adam, şimdi nasıl olurda buna son verirdi? -Evet belki tanık olmamıştı ve buraya gelene dek adam hakkında tek kelime bilmiyordu. Ama duydukları yenilir yutulur şeyler değildi. Bahsedilirdi, böyle şeyler yapacak iş bulamayan dedikoducu gereksiz alt tabaka tarafından çabuk yayılırdı ve Galadriél bu kadınlardan farkı olmayan erkekler tarafından dolardı. Her şeyi sildi aniden, yapmakta profesyonel haline geldiği çoğu şey gibi.
  ``Şaşırmadım desem? Klasik erkek tipi. Bir kadın için ölüp bittiğini ve hayatında tanıdığı en harika şey olduğunu söyleyip sonra sebepsiz bir şekilde uzaklaşma ve sonucunda tekmeyi basıp yok olma?`` dedi hızlıca. Genç adama erkeklere olan tüm nefretini kusmuştu sanki. Evangeline' in ağzından dinlememişti durumu, belki de terkeden taraf O'ydu. Ama Tash, onu da biliyordu ki; kadın olmanın gereği erkek denen olguyu alttan almaktı. Hele ki seviyorsan...
  Adamın şaşırmış ifadesini görmezden geldi ve asasının küçük bir hareketiyle odanın yan kısmındaki küçük dolaptan bir viski bardağı çıktı. Rengine hayran bırakan içki bardağa boşalıp Tashi' nin önüne, masaya gelirken genç kızın ifadesi umursamazdı. Bardağını aldı ve koca bir yudumun ardından alt dudağını ısırıp gülümsedi. Adama döndü, sanki az önce hiçbir şey dememiş gibi.
  ``Boledenka, Tashi.`` dedi gözleri yerdeyken. Sonra hemen adamın gözlerine bakıp güldü. ``Ancak bu kadar belli olabilirdi ki; bir Rus kızıyım.``

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Paz 14 Şub. 2010, 19:10

``Şaşırmadım desem? Klasik erkek tipi. Bir kadın için ölüp bittiğini ve hayatında tanıdığı en harika şey olduğunu söyleyip sonra sebepsiz bir şekilde uzaklaşma ve sonucunda tekmeyi basıp yok olma?`` dedi imalı kouşarak. Bu söylediği yere diktiğim gözlerimi ona çevirmeme neden olmuştu.``Boledenka, Tashi.`` diye devam etti. Kendini tanıtmanın ağırbaşlılığı ile başını hafifçe öne eğerken. Ardından bana bakıp gülümseyerek: ``Ancak bu kadar belli olabilirdi ki; bir Rus kızıyım.`` dedi. Ben de ister istemez büyük bir gülümseme takındım. Uzun zamandır ilk kez gülüyordum sanırım. Ve bu yüzden de yeni ergenliğe girenler gib aptalca güldüğümün farkındaydım ama içimden gibi davranmadığım sürece başkasına nasıl kendimi tanıtabilirdim ki? Güülmseyip ayağa kalktım. "Aslında ondan ben ayrılmadım diyebilirim." Bir an durup orada bulunan yatağa oturdum. Kendimi geri bırakıp yarı uzanır bir hale geldim. "Bir Rus ha? Az öncesine kadar bir Alman olduğuna bahse girebilirdim. Yanlış anlama ama bulunduğun şu ortamdan anlamalıydım uyruğunu." Bir süre sonra başaımı yatağa bırakıp tavanı görebilecek kadar yatay mesafeye geldim. "Ya sen?" dedim. "İlgi duyduğun biri var mı?"

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Paz 14 Şub. 2010, 19:33

  Genç adamın yüzünde alışılagelmiş kadınların aptal karşılayacağı fakat bu kadar içten bir kahkahaya tanık olmayan Tashi' ye sempatik gelebilecek bir ifade vardı. Leo, eşi ile ilişkileri konusunda Tash' in az önceki çıkışına karşın uysal bir ses tonuyla cevap vermişti ayaklanırken. Adımları odanın içerisinde küçük voltavâri eksenler çizerek bordo örtülü yatakta son buldu. Adam yatağın üzerine yığılırken, söyledikleri Tashi' nin ilgisini cezp etmişti. -Evet, tercih ettiği isim Alman' ları çağrıştırmıştı demek ona. Tercih ettiği... Söylemeyecekti, aslında adının Ivanna olduğunu. -Evet, gerçek adı ben bir Rus' um diye bağıran bir isimdi. Fakat geçmişten taşıdığı bu izleri küllerinden tekrar doğurmaya hiç niyeti yoktu genç cadının. Adam başını arkaya atıp tavanı seyre dalmışken, Tashi de onu taklit edermişçesine ayaklandı elinde bardağıyla. Yine büyük bir yudum aldı ve Arch şu anda onu görse vereceği tepkiyi düşündü. Normalde burada işler böyle yürümezdi. Yani adamın biri bir oda kiralayıp kızın birini odaya atardı ve gerisi hayvanları özletecek sahnelere gebe gelirdi. Bir nevi; bu odalarda flört denen fasıl hiç gerçekleşmezdi. Peki kızın yaptığı neydi? Resmen adama hayat hikâyesini mi dökecekti yani? -Elbette hayır. Topuklu ayakkabıları tahta parkelerde aşina olduğu sesi eser bırakırken adamın sorusuna koca bir kahkaha patlattı. İçten bir kahkahaydı bu. Hep çıkarmaya çalıştığı şu cezp edici kahkaha tarzı değildi. Ama emindi; gerçeği sahtesinden daha çekiciydi.
  ``Saçma konuşuyorsun.`` dedi içten bir şekilde. Adamın ilk cümlesini tamamiyle es geçmişti. -Normalde böyle şeyler bir hakaret etkisi yaratırdı üzerinde ve işini dâhi yapıyor olsa vereceği tepki sıradışı olurdu fakat adamın ne demek istediğini biliyordu. Ses tonundan... Topuklarının üzerinde adama döndü ve viskisinden bir yudum daha aldı. ``Galadriél Circulus' tasınız bayım.`` dedi sanki adam farkında değişmişçesine. ``Ve ben kesinlikle erkekleri tanıyan bir kadın olarak söylüyorum ki; çoktan hemcinsin aptallara değer vermemeyi öğrendim. Aslında hiç değer vermedim.`` dedi acımasız bir sesle. Doğruydu. Değer vermesi için en ufak bir sebep yoktu. Hayat felsefesi basitti. Eğer erkekler onlara bir malmışçasına bakıyorlarsa; Tashi' de onlara yalnızca aradıkları zevki verecekti. Kazanan kendi olarak tabii.
  Viskinin son yudumunu da aldı ve Leo' un yanına yatağın sap ucuna oturdu. Adamın tavanı izleyen gözleri üzerine çevrilmişti. Okunamayan gözlerdi. Anlayıştan da kırıntılar vardı, kendi sorunlarıyla ilgili bencilliklerden de. Ama olmayan tek şey; şüphesiz sıradanlıktı.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Paz 14 Şub. 2010, 19:51

``Saçma konuşuyorsun.`` dedi çekici bir kahkaha atarak. Bu kahkahasının ardından ağzım açık kalmış ona bakıyordum. Biraz sonra anlaşılmasından korktum ve ağzımı kapattım. ``Galadriél Circulus' tasınız bayım.`` deyince nerede olduğumu hatırlattı bana. O kendince neden biriyle olamayacağını söylüyordu. Ama bana hayallerden çıkıp gerçek dünyaya dönmem gerektiğini belirten bir laf olarak gelmişti. ``Ve ben kesinlikle erkekleri tanıyan bir kadın olarak söylüyorum ki; çoktan hemcinsin aptallara değer vermemeyi öğrendim. Aslında hiç değer vermedim.` Bu söyledikleri bir an duraklamam neden olmuştu. Kalbimin yavaşladığını hissettim. Yazık, diye düşündüm. Aşkı hiçbir zaman tadamayacaktı. Üç beş serseri ona satın alınan bir şeymiş gibi davrandığı için hepsinden vazgeçmişti ve sadece işini yapıyordu. Onları sadece para kazanmak için bir araç gibi görüyordu. Hafifçe yüzümü ekşittim ama belli olduğundan emindim. Yanıma gelip oturduğunda. Ben de doğrulup onunla göz göze geldim. "Sence hepsi aynı mı? Erkeklerin zevk düşkünü sapıklardan oluştuğunu mu söylüyorsun?" diye sordum. Yüzümdeki üzgün ifade yerini başka bir duyguya kaptırmamıştı hala. Elini tutup " İnan bana hepsi aynı değil." elini bırakıp yatağa tekrar uzandım. "Hem öyle olsa bile, yakışıklı olanlar tercih edilebilir bence." deyip kendimi örmek gösterir gibi parmağımla kendimi işaret ettim. Ardından da kesik bir kahkaha attım. Gülümseyerek tavana bakmaya devam ediyordum.

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Paz 14 Şub. 2010, 20:33

  Garipti. Genç adamın söyledikleri Tashi' ye birşeyler anlatmak ister gibiydi. Az önce duyduklarına karşılık karmakarışık gözlerle bakan adam; aniden ifadesine onu buradan çekip çıkarmak isteğini katmıştı. "Sence hepsi aynı mı? Erkeklerin zevk düşkünü sapıklardan oluştuğunu mu söylüyorsun?"
  Evvet tatlım, tam üstüne bastın. İçinden geçirdikleri kesindi, değişmezdi. Leo' nun saatlerce dökeceği dil dâhi fikrini değiştiremezdi. Anlıyordu, hayat hikâyesini bilmeyen bir adamın böyle konuşması doğaldı. Ahh, ya da hayat hikâyesini bilmeyen şehvet düşkünü olmadığını sanan bir adamın. Halbuki bilmiyordu Leo. Şu anda Tashi istese ona karşı koyamazdı. Kilit nokta buydu. Erkekler basit yaradılışa sahip varlıklardı. Elde edilmesi, kandırılması, süründürmesi kolaydı. Çocukluğundan beri kızların düşlediği yakışıklı, güçlü, cömert, nazik ve daha bir çok iyi sıfata sahip olan ya da en önemlisi aşık* olabilecek tek bir adam yoktu. Hayaldi bu. Tashi için hep hayaldi, bitmeyeceğini sanıp uçuşan diğer kadınlar için de öyle.
  Leo' nun soğuk eli Tashi' nin sıcak teniyle buluştu. Fazla soğuktu aslında. Adamın soluk teninden tahmin edebilirdini aşağı yukarı soğuk tenini fakat bu kadarına imkansız gözle bakıyordu kız. Sanki damarlarında hiç kan dolaşmıyormuş gibi. Es geçti, konuları oldukça farklıydı. Tash' in yüzünü gülümsetense şüphesiz Leo' nun alaycı cümlesiydi. Kısa bir güldü adamın yüzündeki gülümsemeye karşılık. Devamı ise kafasında kapıyı kapatırken kurduğu gibi gelişmişti aniden. Fazla alaycı bir sesle cümlesine başladı. Leo' ya bazı şeyleri kanıtlamak gerekti.
  ``Yani diyorsun ki; erkekler zevkten daha fazlasını önemserler?`` dedi ve kısa bir kahkahayla tamamladı. Viski bardağını yatağın ucundan öylece yere bırakıp bardağın can çekişerek parçacıklara ayrılışını umursamadan ayağa kalktı. Dizleri yatağın ucunu bulurken kendi bedeni ile adamın vücudu arasındaki mesafe kısaldı. Saniyeler sonra kapanacak mesafeyi önemsemeksizin sarı saçlarını adamı görebilmek için diğer yana savurdu. ``Şimdi durum daha da gelişse zevklerini önemsediğinden bana karşı koyabileceğini mi söylüyorsun?`` dedi fısıldayarak. Eğer evet derse, bu koca bir yalan olacaktı ve Leo da koca bir yalancı. Karşı koyamazdı, kuram buydu. Elleri adamın omuzlarının yanından yatağa sabitlenirken tek amacı Leo' yu biraz endişelendirmekti. Biraz ortalığı velveleye vermek. Hepsi bu.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Salı 16 Şub. 2010, 16:37

Ben yaptığım espriye gülerken Tashi'nin baygın gözlerle bana bakmakta olduğunu gördüm. Sanırım bu esprim hoşuna gitmemişti. Birden gülmeyi kestim ve: "Ne? Bence yakışıklıyım..." dedim. Bu sefer daha yumuşak bir ifadeyle karşılanmıştı sözlerim. Ancak sonradan Tashi'nin anlamlı bakışlarının yaptığım şakadan önceki sözlerimeydi. Sanırım obenim düşündüğümün tam aksine erkeklerin zevk düşkünü terminatörler olduğunu düşünüyor ve bu düşüncesinden asla dönmeyecekmiş gibi duruyordu. ``Yani diyorsun ki; erkekler zevkten daha fazlasını önemserler?`` diye sorduğunda içinden geçenleri merak etmemem imkansızdı. Kesin beni haksız çıkarmak için bir hinlik planlıyordu. Gözlerimi kısıp ne yapmak istediğini kestirmeye çalıştım ancak o kadar tecrübeliydi ki bana hiçbir şey belli etmiyordu. Viski bardağını yatağa bıraktı ve bana yaklaşmaya başladı. Ardından bardak düşüp kırıldı. Güzel, diye iç geçirdim. Bardağın kırılmasına aldırmaması ve bana doğru yaklaşması beni kötü yola çekmeye niyetlendiğinin işaretiydi. ``Şimdi durum daha da gelişse zevklerini önemsediğinden bana karşı koyabileceğini mi söylüyorsun?`` Birden irkildiğimi hissettim. Ona karşı koymak çok güçtü, doğruydu. Ama ben herkes gibi değildim. O anı bir şaka ile geçiştirmek istedim ancak bir faydası olmayacaktı, biliyordum. "Aslında beni ikna edersen." dedim gülümseyerek. Şaka fikri bi an mantıklı gelmişti ve şansımı denemiştim. "Eğer seni seviyorsam ve seninle ilerisinin düşünüyorsam- gözlerinin içine bakarak devam ettim- evet, kendimi tutmaya çalışmazdım."

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Perş. 18 Şub. 2010, 16:57

  Alıştığı gibi hareket ediyordu genç cadı. Utanmadan, sıkılmadan ya da en ufak bir titreme hissetmeden. -Evet, aşina olduğu davranışların her birini gerçekleştirirken basit ve hergünkü işlermiş havasını tatmıştı yine. Adamın omuzlarının yanından yatağa sabitlediği elleri kollarının gerilmesinin tek sebebiydi. Adamın gözlerinin içine bakarak söylediklerinde sezilen tek tını; eğlenmek isteyen alaycı bir cadının ses tonuydu ona göre. Leo' ya böyle hissettirmediği kesindi fakat. Adamın saniyeler sonra olacaklar hakkında aklından geçenleri tahmin edebiliyordu, rahatsızlık duymadı. Galadriél' e gelene dek o kadar çok pis fikiri dinlemiş ve kimini geleceği için gerçekleştirmek zorunda kalmıştı ki; şu an karşısındaki adamın gözlerinden süzülenler dokunmuyordu. Adamın söylediklerine hafifçe gülerek cevap verdi yalnızca. İstemeden de olsa kıza gelecekten bahsetmişti. Gelecek... Aklında uyanan tek şey hiçlik. Derin, bomboş ve yardım istemek için dahi bağıramadığınız bir kuyuda yalnız nefes alış sesinizin duyulması kadar rahatsız edici bir hiçlik uyandırmıştı aklında. Tash' in bir geleceği yoktu. Genç kızlığından beri süregelmiş bir kaderi yaşamaya devam ediyordu. Olası değişiklik ne bir derviş tarafından sağlanırdı, ne de ünlü yazarların hikâyelerindeki Beyaz Atlı Prens ile sonlanırdı. Şikâyetçi miydi? -Hayır. İster miydi? -Hayır.
  Saniyeler içinde olanı biteni düşünmeden, tartmadan adamın kumral saçlarını tutan ince boynuna doğru eğildi. Basit bir öpücük kondurmaya hazırlıklı dudakları, yüzündeki ciddiyeti ve şehveti bozup küçük bir tebessümle nefesini bıraktı boynuna. Ilık soluğu geri teperken genç kız sağ eliyle adamın göğsünden destek alıp ondan uzaklaştı. Tekrar yatağın üzerine otururken parmaklarını saçlarının arasından geçirdi ve güldü.
  ``Emin ol, buna gerek kalmaz. `` dedi fazla ümitsiz bir ses tonuyla. Bunun ne Leo ile alakası vardı ne de başkasıyla. Yalnızca sevilmek ve geleceği düşünmek fikri... Fazla uzak geliyordu kulağa. Sonra adamın söylediği sözlerdeki çelişkiye takıldı aklı. Ne yani? Seviyorsa karşı koymazmış. O yüzden mi Galadriél de Arch tarafından bu kadar söğüşlenip böyle bir oda tutmuştu? Bunun altında kafa dinlemekten fazlası olmalıydı elbette. ``Pek inandırıcı gelmiyor Bay Winchester. `` dedi yapmacık bir ifadeyle. ``Sevgisine bu kadar sadık olduğunu savunan kimse böyle bir yerde özel kiralanmış bir odayla başbaşa kalmazdı.`` dedi. Şimdi mantıklı geliyordu herşey. Bomboş bir bölmeyle başbaşa kalmak için gelmemişti ya buraya. Fakat duyduğu tek bir şey vardı şu an kızın. Tekrar yem olacağını hissediyordu. Hep olduğu gibi...

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Perş. 18 Şub. 2010, 21:00

Bir süre beni denedikten sonra beklediği karşılığı alamamış gibi geri çekildi. Sanki sadıklığımı ölçüyormuş gibi bir hali vardı. Zor olmuştu ama oan karşıkoyabilmiştim. ``Emin ol, buna gerek kalmaz. `` dediğinde tekrar yerine dönmüş, yatağın ucuna kurulmuştu. Derin bir nefes alıp tekrar kendimi yatağa bıraktım ve bakışlarımı da tavana diktim. Kendimce de hafifçe gülümsüyordum. Herkesin yan odalarda işini görüp, zevkini köreltirken, ben burada karşımdakiyle adeta 'kim kendini tutabilecek?' oyunu oynuyordum. Hoş, diye geçirdim içimden ve derin bir nefes verdim. ``Pek inandırıcı gelmiyor Bay Winchester. `` dediğinde bakışlarımı ona çevirip dediği şeyi beğenmemişçesine baktım. Ama o devam etti. ``Sevgisine bu kadar sadık olduğunu savunan kimse böyle bir yerde özel kiralanmış bir odayla başbaşa kalmazdı.`` dediğinde yattığım yerden kalkıp iğneleyici bakışlarımı kadına diktim. "Böyle bir yeri ne amaçla tuttuğun da önemlidir Tashi. Burada oturmuş seninle sohbet eden pek fazla kişi bulamazsın. Bence mızmızlanmayı bırakıp tadımı çıkar." dedim meşhur ukala gülüşümü yüzüme yayarken."Ciddi söylüyorum. Benim gibisi zor bulunur tatlım."

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tashi Boledenka
Galadriél Circulus Garsonu
Galadriél Circulus Garsonu
avatar

Mesaj Sayısı : 96
Yaş : 25
Nerden : Günahlar Diyarı
Rp Düzeyi : Harikulade!
Tarafı : *
Kan Durumu : Safkan
Asa : Tutkunun Zehri ~
Rp Yaşı : Belki yirmi üç?
Patronus : Sirene
Rp Sevgilisi : Aşk; uğrar mı hiç günahkârlara?
Özel Yetenek : Veela
Kayıt Tarihi : 27/01/10

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Salı 23 Şub. 2010, 17:31

  Genç kızın siyah rugan topuklularının sivri uçları, kırılan viski bardağının kristalleşmiş zerreciklerinin üzerinde gezinirken odaya sinir bozucu bir ses yayıyordu söyledikleriyle, itina ile dinleyen adamın sıradaki cümleleriyle arasındaki kısıtlı zamanda. Dışardakilerin dolu bölmede ne haltlar döndüğünü tüm sapkınlığıyla ve yanlışlığıyla tahmin ettiklerini bilirken; o geçmiş burada tanımadığı bir adama hayat hikâyesini anlatacaktı az daha zorlasa. Anlatır mıydı? Omzunun üzerinden yatağa tekrar yığılmış Leo' ya baktı. Güçlü kemik yapısının ve çoğu kadını etkileyebilecek gözlerinin ardında neler sakladığını bilmek o kadar da zor sayılmazdı kız için. Doğru, o kadar karmaşık duygular içindeydi ki adam; yüzüne yansıyan ifade bunu ancak bu denli şiddetle belli edebilirdi. Derinlerinde biryerlerde hâlâ varolduğunu bildiği dertlerine rağmen, adama sırf bu centilmen tavırlarından ve nazik bakışlarından dolayı dakikalar için bile olsa unutturabildiğine minnet duyuyordu genç cadı. Adamın yarı ukala yarı kendini beğenmiş gülümsemesine ister istemez gülerek karşılık verdi. Cümlelerinde yalan olmadığı açıktı, anlardı zaten öyle bir tınısı olsaydı.
  Yağmurun altında ceketsiz ve ayakkabısız kalmış küçük bir kız gibi büzüştürdüğü ellerini ve bacaklarını çözdü, ne kadar aciz gözüktüğünü fartedince. Ivanna gibi gözükmüştü tam da. O da kimdi ki? Tashi ve aciz olmak... Uzun zamanlar önce terketmişti sığındığı bu sözcüğü. Güçlüydü. Fazlasıyla. Geçmişinden izleri silmiş atmıştı çoktan, saçmaydı gerisi.
  Çözdüğü bacaklarını yatağa yaslayacak şekilde üzerine koydu diğerinin. Sol avcunu yatağa koyup adama döndü gülerek. Senden daha beterlerini de tanıdım tatlım.
  Diğer eliyle saçlarını diğer yana savurdu ve kıkırdayarak;
  ``Onu yapması gereken sizsiniz bayım,`` dedi 'tadımı çıkar' lafına gönderme yaparmış gibi.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leonard V. Winchester
Dervish ve Banges Sahibi
Dervish ve Banges Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 699
Yaş : 25
Nerden : Madrid / İspanya
Rp Düzeyi : Afet
Tarafı : Aydınlık * Kutsal Güç Lideri.
Kan Durumu : Safkan
Asa : Dizginsiz Ebediyet
Rp Yaşı : 24
Patronus : Çift Boynuzlu Ejderha
Özel Yetenek : Vampir
Kayıt Tarihi : 07/06/09
Ruh Hali :

MesajKonu: Geri: ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll   Cuma 26 Şub. 2010, 19:28

Kadın attığı adımlar adında keskin sesler bırakıyordu. Odada biraz dolaştıktan sonra tekrar yerine döndü. Bacaklarını biraz kendine çekip oturuken onu izledim. Gülümseyip: ``Onu yapması gereken sizsiniz bayım,`` dedi. Aslında haksız sayılmazdı ama eğer dediğini yaparsam buraya gelip de onunla bu odaya buranın asıl amacı için kapananlarla ne farkım olurdu? Belki de yapmam gereken oydu. Her şeyin tadını çıkarmak... Ama yaşadığım bir çok şey benş değiştirmişti ve beni adeta baştan yaratmıştı. Birincisi bağlanamıyordum artık. İkincisi ise duygularım değişiyordu. Burada bu kadınla birlikte olmak istemezken başka bir yerde onu delicesine isteyebilirdim. Ne istediğimi, ne arzuşladığımı bilmiyordum artık. Tek düşündüğüm şey Kutsal Güç'tü. Çoğu zaman yanımdan geçen hatunlara bile dönüp bakamıyordum. Bana bir şeyler oldu diye düşünmeden de edemiyor değildim. Bu sefer yerimden kalkan bendim. Ayaklarımı yataktan indirip doğruldum ve ayağa kalktım. Cekedimi çıkartıp yatağın üzerine fırlattım. Derin bir 'of' çekerek başımı ellerim arasına aldım ve kadına döndüm. Kollarımı indirip konuşmaya başladım. "Ne yani? Senin zevk terminatörü dediklerin gibi mi davranayım?"

_________________


My name is Death! And the End is here...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
ll Lates Apetitus l ~ l Saklı Arzu:I ll
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm hakları saklıdır kodu ? Bilen
» Forumu kurmak için eposta adresim neden saklı kalmalı ?

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Verus Magia | Role Play Sitesi :: İngiltere :: ¨Galadriél Circulus -
Buraya geçin: