Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alyssa Jane & Ofis

YazarMesaj
Alyssa Jane Marihéa
Ruh Sağlığı Şifacısı
Ruh Sağlığı Şifacısı
Alyssa Jane Marihéa

Rp Düzeyi : Afet
Kan Durumu : Safkan
Asa : Henüz yok.
Rp Yaşı : 26
Ruh Hali : Alyssa Jane & Ofis Bezgin10

Alyssa Jane & Ofis Empty
MesajKonu: Alyssa Jane & Ofis   Alyssa Jane & Ofis Icon_minitimeÇarş. 25 Kas. 2009, 13:53

+Betimleme; Ofisfazla büyük değildir, ama çoğu kişinin beğenisine layık olmuş kadar güzel bir ofistir. Yalnızca bir pencere vardır ve her zaman temizdir. Tahta ve gıcırtılı kapıdan ilk girdiğinizde kısa bir koridor bulunmaktadır, bu bölümde sadece turkuaz rengi duvarları ve asılmış temiz tabloları görürsünüz. İleride ise masam bulunmaktadır, üstünde sadece birkaç gereksiz şey vardır. Arkada ufak bir dolap ve mantar pano vardır. Dolabın içinin büyük bir kısmını hasta evrakları kaplar fakat birkaç içki şişeside bulunmuyor değildir. Ortaya koyamıyordum içki şişelerini çünkü bakanlıktan denetlemeye gelen kişiler pek uygun bulmuyordu, bir doktorun odasında içki olmasını. Aslında şifacılardan, pek haz etmeyen bir karaterimdir ama yaşadığım şeylerden sonra Dırdırcı'ya devam edemezdim. Bu yüzden seçtim bu mesleği. Çok az zamandır yapmama rağmen, birçok kişinin teşekkürünü hak ettim. Hatta birkaç başarı tablom bile var ofiste. Masamın önünde iki koltuk ve ufak cam bir sehpa vardır. Masamın karşısında ise divan türü bir yatak vardır. Hastaların oraya yatmasını ve bu şekilde tedavi görmelerine
yardımcı olur. Oda da çocukların hoşlanmayacağı doktor malzemeleri
yoktur, yetişkinleri bayacak, çocuk oyuncaklarıda..

Role Playing Game !

Alyssa Jane & Ofis
1 sayfadaki 1 sayfası